Zarabiaj do 6 tys. złotych miesięcznie
na lekcjach online

Zostań mentorem Akademii PixBlocks. Dołącz do zespołu ludzi, którzy zarażają dzieci pasją do programowania.

Zajęcia w Akademii PixBlocks

Jak wyglądają nasze zajęcia

Zajęcia online

Dzielisz się wiedzą prosto ze swojego domu. Zapał i energia dzieci zafascynowanych programowaniem to dodatkowy bonus.

Małe grupy

Zyskujesz przestrzeń, aby poświęcić odpowiednią ilość uwagi swoim podopiecznym. Wiemy, jak ważny jest komfort prowadzenia zajęć.

Elastyczny grafik

Układasz plan dnia, który pozwala Ci na pełną wygodę. Zajęcia odbywają się rano i po południu, aby zapewnić maksymalną swobodę.

Platforma PixBlocks

Ucząc programowania, korzystasz z tylko jednego narzędzia. Klikając tutaj, pobierzesz PixBlocks całkowicie za darmo.

Jak zacząć współpracę

Od rekrutacji do wypłaty
w 4 prostych krokach

1

Wypełnij formularz

Zajmie Ci to 1 minutę

2

Podpisz umowę

Dzięki której zyskasz pewność zatrudnienia

3

My wypełniamy Twój grafik

A Ty prowadzisz zajęcia

4

Wypłata

Raz w miesiącu. Zawsze na czas.

Zajęcia w Akademii PixBlocks

Jak wyglądają nasze zajęcia

Certyfikat PixBlocks

Nauczycielu, warto się rozwijać! Nasze oprogramowanie to przepis na udane lekcje. Dołączając do naszej Akademii, masz szansę nie tylko na nową wiedzę i poznanie innowacyjnego podejścia do nauki, ale otrzymasz też profesjonalny certyfikat.

Atrakcyjne wynagrodzenie

W zależności od Twojego doświadczenia, możesz otrzymać od 80 do 120 zł za godzinę zajęć. Wśród najbardziej zaangażowanych nauczycieli, to aż 6 tys. zł miesięcznie. To Ty decydujesz, ile czasu zechcesz poświęcić!

Niezbędne pomoce

Zadbamy o Twoje wdrożenie i pełen komfort prowadzenia zajęć. Przed rozpoczęciem nauczania, otrzymasz zajęciowy guidebook. Zawsze będziesz mieć czas, aby zapoznać się z programem każdego nowego kursu.

Idealny kandydat

Czego oczekujemy

Doświadczenie

Dobry Mentor to ktoś, kto uwielbia przekazywać wiedzę! Jeśli na co dzień uczysz programowania w szkole, z pewnością poradzisz sobie z platformą PixBlocks. Dzięki naszemu onboardingowi, poczujesz się pewnie w trakcie swoich zajęć online.

Dyspozycyjność

W naszej Akademii wiemy, że dobra energia to podstawa. Właśnie dlatego nie narzucamy Ci żadnej konkretnej ilości godzin. Każdy kurs to 5 lekcji online, prowadzonych przez 5 dni. To od Ciebie zależy, ile czasu zechcesz poświęcić.

Znajomość PixBlocks

Nasza platforma podbija serca nauczycieli w całej Polsce. Jeżeli już się znamy, dobrze wiesz, że nauka programowania bloczkami i przekazywanie zagadnień języka Python mogą być proste i efektywne. Jedno jest pewne... Zadbamy o Twoje wdrożenie!

Nasza kadra

Poznaj opinie naszych nauczycieli o pracy w Akademii PixBlocks

PixBlocks

Nauka programowania
to nasza specjalność
Każdego dnia udowadniamy, że programowanie wcale nie musi być trudne. Wszystko, co robimy, zaczyna się od pasji... Twojej i Twoich podopiecznych! Nasza Akademia PixBlocks powstała to zdalna szkoła programowania dla dzieci i młodzieży. Razem zmieniamy standardowe podejście do nauki, stymulując kreatywność, myślenie analityczne i uzbrajając młode pokolenia w kompetencje przyszłości. Nie ma miejsca na nudę! Jest za to programowanie, pisanie gier i... dobra zabawa. Wiemy, że nasz sekret to świetni Mentorzy. Potrzebujemy właśnie Ciebie!

Rekrutacja

Dołącz do nas już teraz!
Wypełnij krótki formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!
Szanujemy Twoje dane. Przekazujesz je za pomocą szyfrowanego połączenia SSL. Administratorem danych osobowych jest PixBlocks sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania danych osobowych, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Informacje o Danych Osobowych znajdziesz tutaj:
Polityka Prywatności PixBlocks.
Szanujemy Twoją prywatność. Będziemy kontaktowali się tylko w sprawie nauki programowania. W każdej chwili możesz wycofać tę zgodę.

Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.