SPRAWDŹ naukę programowania za 249 zł na 3 miesiące! Mentor dostępny 6 dni w tygodniu! Nauka wtedy kiedy jest na to czas i ochota!

Ścieżki edukacyjne

Zastanawiasz się, jak wybrać kurs dla swojego dziecka? Pomogą Ci w tym ścieżki edukacyjne!

Wybierz ścieżkę edukacyjną dopasowaną do Twojego dziecka

Od jakiego kursu Twoje dziecko powinno zacząć przygodę z programowaniem? Skąd masz wiedzieć, czy dana tematyka będzie mu się podobała? A może zastanawiasz się, co wybrać dalej, po pierwszym kursie?

Uwzględniając różne predyspozycje i upodobania dzieci opracowaliśmy dwie ścieżki. Każda z nich pokazuje przygodę z programowaniem z nieco innej perspektywy.

Wiemy jak najlepiej wprowadzić dzieci w świat programowania, tak aby nauka była dla nich przyjemna i efektywna!

Ścieżki edukacyjne
w Akademii PixBlocks

Dzięki realizacji całej ścieżki Twoje dziecko otrzyma pełną wiedzę i umiejętności z szerokiego spektrum kompetencji cyfrowych.

 

Niezwykle ważne jest jednak dla nas dopasowanie ścieżki do tego co Twoje dziecko lubi i chce robić w danym momencie.

Wybierz początek ścieżki Twojego dziecka!

…lub zadzwoń do nas, a podpowiemy Ci co wybrać.
tel. 539 290 502

Ścieżka techniczna

Ta ścieżka dedykowana jest dzieciom, które lubią matematykę,  rozwiązywanie problemów, a także odkrywanie jak działają rzeczy.

Są to dzieci, które moglibyśmy określić jako “umysły ścisłe”. Swój czas przed ekranem komputera chcą spędzać nie tylko na grach i filmikach. Być może mają już nawet jakieś doświadczenie z kodowaniem. 

Ścieżka artystyczna

Ścieżka artystyczna powstała z myślą o dzieciach, które cieszy przede wszystkim wizualny efekt ich pracy. Są to dzieci, które lubią zadania twórcze. Moglibyśmy nazwać je „humanistami” lub „artystami”. 

W ścieżce artystycznej najpierw mają okazję zaprzyjaźnić się z komputerami i rozwijać swoje umiejętności podczas pracy w zadaniach projektowych. Następnie przechodzą do zadań coraz bardziej związanych z samym programowaniem, odkrywając jego fajną, wizualną stronę. Ta ścieżka pozwala dziecku poznać świat programowania, dając mu dużo kreatywnej swobody.

 

PixBlocks w liczbach

30%
polskich szkół
10
kursów
358 000
uczniów
6 000
nauczycieli

Posiadamy certyfikaty

Polskie Ministerstwo Cyfryzacji
Microsoft Authorized Partner
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Bądź na bieżąco z umiejętnościami Twojego dziecka

Po każdych zajęciach rodzic otrzymuje raport z postępami dziecka. Dzięki temu wie, jakie efekty przynosi nauka i może wspierać dziecko w rozwijaniu pasji do programowania.

01.
Zadanie praktyczne i omówienie
02.
Teoria zajęć, demonstracja
03.
Zadanie praktyczne i omówienie
04.
Podsumowanie zajęć i zlecenie zadania domowego

Najczęściej zadawane pytania

Pomagamy znaleźć dogodny termin. Najwięcej zajęć odbywa się od poniedziałku do piątku popołudniami i wieczorem. Dysponujemy też wolnymi godzinami przedpołudniowymi oraz w soboty.

Nasze lekcje trwają 60 minut. Dla młodszych dzieci proponujemy proponujemy zajęcia 30 minutowe 2 razy w tygodniu.

Na zajęciach wykorzystujemy platformę PixBlocks, którą można samodzielnie zainstalować przed zajęciami. Oczywiście mentor podczas pierwszej lekcji służy pomocą w konfiguracji.

Dbamy o to, żeby zajęcia były maksymalnie efektywne, więc przed rozpoczęciem kursu sprawdzamy wiedzę i umiejętności dziecka. Tym samym dopasowujemy uczestników grup pod względem: wieku, nabytych już wcześniej kompetencji cyfrowych i zainteresowań. Pozwala to na rozpoczęcie nauki na odpowiednim poziomie zaawansowania.

Tak, dbamy o ciągłość i efektywność nauki. Pomiędzy zajęciami z Mentorem dzieci rozwiązują zadania domowe, utrwalające świeżo pozyskane kompetencje.

 

Zapisz swoje dziecko już dziś!

Zostaw nam kontakt do siebie, a oddzwonimy i pomożemy Ci dobrać najlepszą ścieżkę lub pierwszy kurs dla Twojego dziecka.

Administratorem danych osobowych jest PixBlocks sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Gromadzka 12,61-655 Poznań (KRS: 0000807836, NIP: 9721304226, REGON:384602230). Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania przesłanego przez formularz kontaktowy oraz przesyłania treści marketingowych, o ile zostanie wyrażona na to zgoda. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.