PixBlocks to idealne połączenie nauki z zabawą

PixBlocks w ciekawy i efektywny sposób łączy naukę z zabawą oraz możliwością rozwijania umiejętności praktycznych. Dzięki naszej aplikacji każda lekcja informatyki przyniesie coś nowego i zaskakującego. Programowanie dla dzieci stwarza możliwość rozwijania nie tylko logicznego, ale także i kreatywnego myślenia. Kodowanie w dzisiejszych czasach obecne jest praktycznie wszędzie – na stronach internetowych, aplikacjach telefonicznych, blogach. Warto więc rozpocząć naukę kodowania dla dzieci oraz programowania już w wieku wczesnoszkolnym.

KROK 1

1

W celu umówienia dogodnego terminu wdrożenia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

KROK 2

2

Wdrożenia i szkolenia w szkołach, przeprowadzane są bezpłatnie. Oferujemy szkołom oprogramowanie do nauki kodowania i programowania PixBlocks. Oczekujemy jedynie rzetelnej opinii o naszej aplikacji.

KROK 3

3

Podczas wdrożenia, wyjaśniamy czym jest aplikacja PixBlocks, omawiamy jej funkcję oraz odpowiadamy na wszelkie pytania. Z chęcią przeprowadzimy lekcję pokazową wśród uczniów.

KROK 4

4

Oferujemy wsparcie merytoryczne i możliwość wpływu na kształt aplikacji.

ZAUFAŁO NAM :
bez-nazwy-1
0
SZKÓŁ
zasb-356-1
0
UCZNIÓW
zasb-446
0
NAUCZYCIELI
zasb-445-1
0
UŻYTKOWNIKÓW INDYWIDUALNYCH

DARMOWE SZKOLENIA ONLINE

Zapraszamy na darmowe szkolenia online, które przeprowadzane są w formie konferencji (webinar). Jedno szkolenie trwa 45 minut, jednak na Państwa życzenie  możemy przeprowadzić dowolną liczbę webinarów, w dowolnej liczbie klas. Podczas szkolenia wyjaśniamy czym jest aplikacja PixBlocks, omawiamy jej działanie oraz rozmawiamy z uczniami na temat programowania.  Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem darmowego szkolenia online, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, a nasz specjalista na pewno się do Państwa odezwie.

Webinary PL

zasb-425

Kontakt

kontakt@pixblocks.com

ul. Drobnika 19

60-693 Poznań

PARTNERZY