Program partnerski

szkola_mistrzow_programowania_big

Szkoła Mistrzów Programowania PixBlocks

Szukasz szkoły, w której Twoje dziecko nauczy się programowania? Chcesz, aby zdobywało wiedzę pod okiem godnych zaufania pedagogów? Nie szukaj dalej. W ramach  programu partnerskiego Szkoła Mistrzów Programowania PixBlocks dbamy o to, aby poziom nauki kodu w naszych zaprzyjaźnionych placówkach stał na jak najwyższym poziomie. Nasi developerzy prowadzą cykliczne szkolenia, dzięki którym wiemy, że nauka odbywa się tam w zgodzie ze standardami, które sami stawiamy sobie za cel. Polecamy te miejsca nie tylko dlatego, że do nauki wykorzystują PixBlocks – my naprawdę ufamy tym ludziom!

Chcesz wziąć udział w programie? Napisz do nas!

Młodzi Koderzy, Warszawa

Młodzi Koderzy to pierwsza szkoła kodowania na warszawskim Ursusie. Uczą dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat podczas zajęć od poniedziałku do soboty. Poza PixBlocksem do nauczania wykorzystują m.in. Minecraft.

PixBlocks w systemie edukacji

zasb-356-1
0
UCZNIÓW
bez-nazwy-1
0
SZKÓŁ
ikona-darmowe-szkolenia
0
SZKOLEŃ W MIESIĄCU

Dlaczego my?

PixBlocks to jedno z w najpopularniejszych w polskich szkołach środowisk do nauki programowania. Z naszego rozwiązania korzysta już co piąta placówka oświaty w Polsce i to nie bez powodu. Po pierwsze, zadbaliśmy o to, aby treść naszych kursów odpowiadała podstawom programowym MEN. Po drugie, stale rozwijamy zaawansowane funkcje panelu nauczyciela, ułatwiające codzienną pracę pedagogów. Po trzecie, na życzenie szkół przeprowadzamy darmowe szkolenia dla nauczycieli z obsługi naszego oprogramowania. 

Microsoft Education Partner

Od 2019 roku jesteśmy członkiem partnerskiego programu firmy Microsoft, służącego rozwoju edukacji

Fundusz Rozwoju

Na rozwój innowacyjnej działalności badawczej otrzymaliśmy w 2018 roku grant w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nagroda Ministra Cyfryzacji

W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Ministra Cyfryzacji - za najlepszą pracę z zakresu informatyzacji administracji

XXIV Forum Teleinformatyki

W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę rady programowej Forum Teleinformatyki - za najlepszą merytorycznie pracę.

nasi partnerzy:

zasb-425

Kontakt

kontakt@pixblocks.com

ul. Drobnika 19

60-693 Poznań

PARTNERZY