fbpx

Tury od I do IV

Nagrody

W każdej z tur od 1 do 4 nagrody zdobywają:

– Pakiet pomocny Heroo Mobile dla 50 pierwszych osób

– Smarfon realme C11 dla pierwszych 3 osób

Ze zwycięzcami nagród rzeczowych organizatorzy skontaktują się osobiście w ciągu 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników.

50x

PAKIET POMOCNY
6 miesięcy za darmo

3x

Wyniki 1. Tury

Lista wszystkich osób, które wzięły udział w 1. turze konkursu i rozwiązały co najmniej 1 zadanie.

KlasyfikacjaImięNazwiskoSzkołaMiastoLiczba rozwiązanych zadańCzas rozwiązywania
1KaterynaKoziyDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1000:09:22
2MiłoszGraszaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1000:10:00
3PawełKarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1000:10:41
4KrzyśBiedrońZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki1000:10:55
5DawidKrawczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała1000:11:16
6PiotrGrzybbrakbrak1000:13:29
7TomaszKarkowskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1000:13:45
8SzymonRozmejSzkoła podstawowa nr 28Lublin1000:14:01
9MichałRoguzSzkoła Podstawowa Nr 79Łódź1000:14:21
10DamianPierskallaPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki1000:14:27
11FranciszekFamielecPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny1000:16:58
12MikołajTkalińskibrakbrak1000:17:00
13WiktoriaWęgrzynSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce1000:17:13
14KrzysztofMichulecSzkoła Podstawowa nr 10Tychy1000:17:50
15WiktorGatnerSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław1000:18:16
16MichałMaciołkaSzkoła Podstawowa nr 118 WrocławWrocław1000:18:23
17AdamSzymaszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin1000:21:19
18OlgaKosowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1000:26:50
19MichałKarasińskiZespół Krztałcenia i Wychowania w StężycyStężyca1000:27:06
20FilipTolarzZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Wodzisław Śląski1000:28:45
21RoksanaPietrasiukbrakbrak1000:28:45
22TadekKiełczykowskiSP nr 2Piaseczno1000:29:02
23WiktorZiembaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1000:30:22
24FranciszekKwiendaczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik1000:30:32
25TomekRoszakSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań1000:30:46
26MariaGrulkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1000:31:38
27TomaszMikrutSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica1000:32:33
28EwelinaWłodarskaSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1000:32:52
29TomekDziedziulSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki1000:32:58
30MałgorzataOrepukSP nr 2Piaseczno1000:33:23
31KarolCzołombitkoSP42Białystok1000:34:09
32TomekPrzybyłaSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów1000:35:26
33AndrzejKowalZespół Szkolno-PrzedszkolnyWolbrom1000:35:49
34JulianMaciejewskiSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz1000:35:57
35IgnacyKrzyżanowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie03-185 Warszawa1000:36:19
36NataliaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1000:36:20
37MaksymilianKorzystkaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1000:36:38
38MikołajKaczmarczykSP368Warszawa1000:37:03
39KrystianPrusekSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów1000:37:58
40NataliaWojewnikbrakbrak1000:38:39
41JanWinnickiSzkoła PodstawowaWyrzysk1000:39:08
42GallAnonimbrakbrak1000:39:44
43JanMichalakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1000:41:20
44DawidGłębowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1000:41:26
45FranciszekKrowickiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa1000:41:27
46WojciechKrzaczyńskiSP27Katowice1000:41:50
47TymonDoboszSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo1000:41:55
48MaciejKubiczekSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno1000:42:20
49DominikCiarcińskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc1000:43:14
50StanisławJaśkowskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1000:43:33
51WiktorLacroixSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra1000:44:52
52KalinaKosowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1000:45:09
53JulianZiniewiczbrakbrak1000:45:35
54KrzysztofZiniewiczbrakbrak1000:45:40
55TymonZiniewiczbrakbrak1000:45:45
56KingaKucharskabrakbrak1000:46:15
57AntoniGrudzieńZespół Szkolno-PrzedszkolnyWolbrom1000:46:29
58FranekPopardowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1000:47:05
59KalinaRachwałSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia1000:47:17
60MajaJózwikbrakbrak1000:48:32
61JurekChałupskibrakbrak1000:49:04
62JakubFamulskiSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza1000:50:25
63EmiliaKlimaszSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1000:50:27
64SoluchWiktorSzkoła Podstawowa nr 95 im. W. Broniewskiego w KrakowieKraków1000:50:53
65HaniaBublewiczNiepubliczna Szkoła Podstwowa im F. MagellanaPiaseczno1000:51:19
66MarcinOlejarzSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze1000:51:24
67IgnacyMaruszakbrakbrak1000:51:59
68MikołajKojłoSP im. Alberta EinsteinaNowy Dwór Maz.1000:52:52
69DariaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1000:54:22
70KamilWinczaszekSzkoła Podstawa nr 1 im. M. KopernikaSiechnice1000:54:43
71WojtekWawakbrakbrak1000:56:51
72PrzemysławCzaplaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1000:57:14
73YehorGoroshenkoZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1000:57:14
74OliwierWierzelewskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1000:57:30
75LenaJakimowiczEuropejska Szkoła Podstawowa i LiceumZielona Góra1000:57:40
76WiktoriaWojciechowskabrakbrak1000:57:56
77AleksanderKowalSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków1000:58:09
78KsaweryTyszerSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz1001:00:58
79JacekGorskibrakbrak1001:01:05
80MiłoszMiciudaEuropejska Szkoła Podstawowa i LiceumZielona Góra1001:01:09
81MaciejBednarekEuropejska Szkoła Podstawowa i LiceumZielona Góra1001:01:14
82JulianKowalewskiPałac MłodzieżyWarszawa1001:01:17
83TomaszWojciechowskibrakbrak1001:01:45
84OlgaMierzwińskaZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo1001:01:56
85YahorLiutkevichEuropejska Szkoła Podstawowa i LiceumZielona Góra1001:02:08
86RegułaJacekSzkoła Podstawowa nr 3 w PszowiePszów1001:02:19
87SabinaPrzybyszPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole1001:02:42
88JakubKorbasSzkoła Podstawowa Nr 2Dobczyce1001:03:56
89LeonWagnerSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1001:04:35
90TymonWagnerSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1001:04:36
91AdamPietrzakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec1001:05:27
92KacperPycińskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1001:06:36
93SzymonDorszSzkoła Podstawowa nr 12Elbląg1001:07:12
94BorysCinalSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków1001:08:00
95OliwierAłaszewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów1001:09:54
96AleksanderNiemiecASWWROCŁAW1001:11:35
97KlaudiaRemiszewskaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w PtakachPtaki1001:11:45
98MateuszBorwinSzkoła Podstawowa 162Łódź1001:13:44
99AntoniGapskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału PomorskiegoBydgoszcz1001:13:53
100KarolinaGumułkabrakbrak1001:13:55
101OlgaNowakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1001:14:14
102MajaJeziorskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława1001:17:52
103IgnacyKrólikiewiczSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków1001:18:36
104MichałGąsiorbrakbrak1001:19:07
105KubaMoskwabrakbrak1001:19:34
106DawidStellmachZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna1001:19:44
107StanisławZduńczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi1001:20:58
108TomekStolarczykPałac MłodzieżyWarszawa1001:21:42
109MaciejKastelikSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa1001:21:45
110MichałWojciechowskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1001:22:44
111WiktorMikodaSzkoła Podstawowa im. ks. J.Twardowskiego w ChylicachChylice1001:25:21
112FranciszekKuterZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice1001:25:29
113MikołajSambakSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków1001:26:09
114KrzysztofNowakSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań1001:26:21
115AleksanderUrbanSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk1001:26:25
116ALEKSANDRAWOJTCZAKbrakbrak1001:27:10
117WojtekMichalskiSzkoła Podstawowa nr 62Poznań1001:28:19
118AlicjaHofmanSP27Katowice1001:29:27
119franciszekundakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1001:29:54
120DamianMichałekSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa1001:30:59
121FilipPodwalnyAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1001:32:30
122MarcelLubikowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1001:35:25
123NataliaRodakowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1001:35:49
124SamuelBarańskiSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1001:37:35
125AdriannaKaszewskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice1001:39:17
126KamilZarzyckiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Pruszcz Gd.1001:39:28
127CezaryProkopiakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1001:41:23
128helakoperbrakbrak1001:41:28
129ZofiaWoźniczekSpołeczna Szkoła PodstawowaBudziska1001:43:48
130LeszekBrachSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1001:45:36
131MajaFlorczykNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1001:46:05
132GabrielaWijatkowskaDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź1001:46:13
133KrzysztofChęcińskiEdukacja domowaZbludza1001:46:50
134MarcelinaDominZespół Szkół im. o. M. ŻelazkaChludowo1001:48:11
135NataliaBielatSzkoła PodstawowaPołaniec1001:48:23
136MarcinBajorSzkoła Podstawowa nr 35Gdynia1001:48:50
137FranciszekWiniarskibrakbrak1001:48:52
138PiotrKowalskibrakbrak1001:49:18
139GabrielMirowskiDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź1001:49:39
140AntoniWiniarskibrakbrak1001:50:19
141MalwinaCpałkabrakbrak1001:51:19
142JanZawadzkiSzkoła Podstawowa 148Kraków1001:51:59
143AntekŚlęzakSzkoła Podstawowa nr 199Łódź1001:52:07
144PawełSadobrakbrak1001:52:13
145StanisławŁatuszkoSP nr 2Piaseczno1001:53:59
146JerzyKozłowskiSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk1001:54:19
147ZofiaJurczakbrakbrak1001:59:29
148AgataNowakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1001:59:49
149WeronikaPawlasSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy1002:01:25
150WiktorMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1002:01:35
151guguś333Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy1002:01:38
152OliwiaZamojskaSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz1002:02:56
153AdamSzablowskiSzkoła Podstawowa nr 6Dębica1002:03:15
154AnnaMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1002:03:45
155JakubKuligowskiSzkoła Podstawowa nr 114Kraków1002:05:02
156DariuszMusiałSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w GdańskuGdańsk1002:06:36
157TymoteuszStawickiSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1002:14:43
158MikołajHernikDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1002:15:06
159FilipSzałekSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk1002:17:34
160DariaDelidaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk1002:21:26
161JulianSkaradzińskiZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1002:22:54
162BartoszNowaczykZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice1002:25:01
163NikolaOziębałaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1002:25:21
165MichałkadhdSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówKraków1002:26:10
166MantajAntoninaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1002:26:25
167MagdalenaPietrzykSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia1002:27:12
169MajaSzałekbrakbrak1002:29:29
170FranciszekTywanekSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa1002:35:15
171AnnaPiotrPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1002:36:29
172SzymonPołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1002:37:08
173JulitaDuszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 114Kraków1002:38:21
174ZosiaŁukaszewskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre1002:40:05
175MateuszStachuraSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia1002:42:53
176LeonPawlikSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź1002:44:10
177BartłomiejJaszczakSzkoła Podstawowa w CieszewieCieszewo1002:46:45
178FilipOlejarzSzkoła Podstawowa nr 114Kraków1002:48:03
179AlicjaWolakSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg1002:48:43
180OskarKowalewskiSP368Warszawa1002:49:04
181MantajZofiaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1002:49:54
182FranciszekMantajSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1002:50:45
183OleksandrPozniakASWWROCŁAW1002:52:00
184HelenkaLoeschSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1002:54:41
185MagdaJadczakSzkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w ŁodziŁódź1002:57:38
186MagdalenaSochaZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice1002:59:10
187MateuszRysiewiczSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin1003:01:49
188SzymonSiedlikSzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie33-100 Tarnów1003:04:23
189AleksanderKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 39 w SosnowcuSosnowiec1003:04:47
190AnielaLichotaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno1003:06:36
191MajaKyselaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1003:08:04
192NataliaBembenekPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków1003:10:54
193AlisaPalnitkaiaASWWROCŁAW1003:10:56
194FilipSzczęśniewskiSP368Warszawa1003:10:58
195igorpołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1003:12:21
196SzymonRozumSzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie33-100 Tarnów1003:13:28
197JuliaKozakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1003:14:18
198MaciejRuszałaZespół Szkół MuzycznychKrosno1003:16:50
199AmeliaŁSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin1003:20:06
200MilenaSłyszSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa1003:20:15
201MaciejBudzianowskiSP368Warszawa1003:20:57
202DogeonImASWWROCŁAW1003:24:00
203JakubSzydełSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań1003:24:26
204TsegtsBatbaatarbrakbrak1003:27:50
205DamianMechSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki1003:32:24
206AniaWachulecSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce1003:33:22
207MateuszSołtysikSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław1003:40:14
208JusufErichaZespół Szkół MuzycznychKrosno1003:41:54
209IllyaPlakhotnikASWWROCŁAW1003:44:40
210TomaszJankowiakSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin1003:46:45
211BartoszModrzejewskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin1003:49:45
212JudytaStronczekSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice1003:56:13
213MILANCIEŚLAASWWROCŁAW1003:58:06
214AmeliaWolakbrakbrak1003:58:37
215AntoniStefkobrakbrak900:09:57
216DominikDanilewiczSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło900:10:11
217StaszekFrankiewiczbrakbrak900:11:14
218JEREMIASZSMAGAAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź900:12:00
219FranciszekChrzanowskibrakbrak900:12:41
220AnnaMajchrzakSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy900:13:24
221IgnacyŁatuszkoSP nr 2Piaseczno900:13:37
222JakubKuźniarekSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec900:13:50
223JakubZiębaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w CzasławiuCzasław900:14:33
224KajtekHawryszSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin900:16:02
225FilipŁukasikSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin900:16:11
226MichałTelengaZSP LipieLipie900:17:04
227MaciejRomekSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów900:17:59
228AdamKujawaSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca900:18:08
229LenaKabacińskaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec900:18:54
230JowitaHebdowskaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno900:19:23
231TymonMatandaZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice900:20:18
232WojciechŁakomySzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec900:20:27
233PatrykSamborskiSzkoła PodstawowaKroczyce900:20:41
234MikołajSadowskiSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa900:20:44
235FilipWiderabrakbrak900:21:14
236WiktoriaKasprzykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec900:21:26
237AnthonyWarszawaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów900:21:30
238FilipGórskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków900:21:36
239OlekBronkaOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaToruń900:22:02
240NataliaOlearnikSzkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ŻórawinieŻórawina900:22:30
241SzymonMaciułaSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto900:22:46
242MikołajGregorczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice900:22:49
243TobiaszMatandaZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice900:23:09
244AlanMarciszSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa900:23:39
245LenaKosbrakbrak900:23:42
246AdaśBuksowiczABC RobotykiPuławy900:23:43
247piotrkalbarczykSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa900:24:07
248FilipKuźniabrakbrak900:24:25
249PawełWięcekZespół Szkół im. o. M. ŻelazkaChludowo900:24:47
250MiłoszSuchySzkoła Podstawowa nr 118 WrocławWrocław900:26:15
251OliwierZiernickiSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy900:26:17
252MichałDomagałaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice900:27:08
253KrystynaBaszyńskaSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań900:27:12
254FilipWądołowskiSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok900:27:38
255MichałBachtaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec900:28:43
256KarolBercalPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z PadwyBrzezinka900:29:03
257WiktorKilińskiSP w MysiadleMysiadło900:29:07
258AleksandraMarciniakSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów900:29:08
259BartoszDomagałaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice900:29:29
260AndrzejWoźniczakSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań900:29:37
261JakubSzel-BernachZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw900:29:43
262JakubPolakPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom900:30:01
263KorneliaGrocholaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Pruszcz Gd.900:30:14
264DawidKlakEdukacja DomowaZielonki900:30:22
265FilipCzarneckiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie900:32:39
266HelenaGardyńskaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin900:32:52
267MikołajKlimkiewiczTAK OpoleOpole900:33:13
268AdamWiszniowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław900:33:23
269IgaChwastekSzkoła Podstawowa nr 41Kraków900:33:59
270IgorKropniewskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre900:34:22
271WeronikaMenkeSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań900:35:00
272RyszardDembczyńskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań900:35:20
273JanGórniakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre900:35:48
274KarolKubicaSzkoła Podstawowa nr 39 w SosnowcuSosnowiec900:35:55
275FilipLachbrakbrak900:36:09
276MikołajWSzkoła Podstawowa nr 373 im.I. J. PaderewskiegoWarszawa900:36:20
277MikołajRutkowskiSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa900:36:29
278JakubBaranZespół Szkolno-PrzedszkolnyDaleszyce900:36:46
279KarolBorowiecSzkoła Podstawowa WierchyKraków900:37:41
280SzymonKrzywdaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole900:38:47
281JakubKurowskiSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg900:39:34
282PatrykWycinekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9Sopot900:40:34
283WojciechKopećbrakbrak900:40:36
284MajaJanaszSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin900:42:12
285NikodemJanickiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GrobnikachGrobniki900:42:17
286NikodemSerockiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg900:43:11
287PawełKałamarzSzkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. J. TwardowskiegoŁańcut900:43:25
288AntoniStecSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin900:43:32
289ZofiaKuklaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy WielkiejWręczyca Wielka900:43:38
290GrzegorzKapuścińskiSzkoła PodstawowaPołaniec900:44:15
291MichałPrawdzikZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Pruszcz Gd.900:44:16
292HannaKuklaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy WielkiejWręczyca Wielka900:44:57
293EmiliaRomanikaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GrobnikachGrobniki900:45:08
294KatarzynaŁagodzińskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl900:45:34
295LenaWiśniewskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl900:45:47
296OlaDorosbrakbrak900:46:10
297KarolAniołSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówKraków900:46:39
298MartynaGrzesikSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec900:46:39
299KamilRadomskibrakbrak900:47:06
300JuliaFabisiakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre900:47:56
301MichałKucharzewskiSzkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w CzęstochowieCzęstochowa900:48:12
302MateuszParczSzkoła Podstawowa WierchyKraków900:48:29
303WiktorKrygerSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew900:49:37
304MichałKrawczykbrakbrak900:49:37
305KrzysztofJaśkowskibrakbrak900:50:07
306MartinGórka-NugentPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice900:51:01
307magdalenadukaczewskaSpołeczna Szkoła Podstawowa MTEMilanówek900:51:09
308PiotrKoniecznyZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice900:51:28
309JakubSzymańskiZespół Szkół im. o. M. ŻelazkaChludowo900:51:29
310KacperKubinSzkoła Podstawowa nr 123Kraków900:52:03
311Aleksander udriotofijhyifljLamchSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy WielkiejWręczyca Wielka900:52:09
312MaksymilianKlocekZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja900:52:29
313LENAKUDYBASzkoła Podstawowa im. ks. J.Twardowskiego w ChylicachChylice900:52:40
314OlafMarkowskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa900:52:56
315PiotrMadalskibrakbrak900:53:51
316FilipŚlusarekMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów900:56:01
317RóżaMatuszczakbrakbrak900:56:39
318SzymonSkóraSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik900:56:52
319StanislavMykulyakPałac MłodzieżyWarszawa900:56:53
320SzymonCyganiakPubliczna Szkoła Podstawowa w Starym WaliszewieStary Waliszew900:57:16
321TYMONDOBROGOWSKISpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań900:57:24
322NinaFranczakSzkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ŻórawinieŻórawina900:57:41
323WojtekKurachSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław900:57:54
324StanisławPłatekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków900:58:13
325HubertŚwiątekSzkoła Podstawowa nr 4 w SwarzędzuSwarzędz900:59:48
326OlehBurlachenkoASWWROCŁAW900:59:53
327GabrielaPiotrowskaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza900:59:54
328IgnacyKumalaSzkoła Podstawowa w ZarebieZaręba901:00:08
329WeronikaKozakZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja901:00:10
330MagdalenaGosztyłaZespół Szkół MuzycznychKrosno901:00:16
331KarolinaPłatekbrakbrak901:00:21
332ZofiaOlszewskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława901:00:21
333ZofiaKumalabrakbrak901:00:25
334JakubOlejnikSzkoła Podstawowa nr3 im. Jana Pawła IIMińsk Mazowiecki901:00:40
335OskarSawickiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom901:02:24
336MaksAratykSzkoła Podstawowa nr 203 im. Antoniny i Jana ŻabińskichWarszawa901:02:50
337StanisławTackaSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań901:02:55
338AntoninaKolkaSzkoła podstawowa nr 39Gdańsk901:02:55
339MateuszSajdakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice901:03:35
340PiotrGosztyłabrakbrak901:04:01
341MikołajNiechciałSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław901:04:31
342WiktoriaBożekszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław901:05:16
343WładysławBaszyńskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań901:06:16
344MartynaWasilczykZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Pruszcz Gd.901:07:36
345AlicjaZiętarskaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań901:07:44
346BartekSnochowskibrakbrak901:07:46
347WiktoriaGołaszewskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki901:08:44
348PyrkaBartoszPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom901:08:50
349PiotrParaWieliczka Montessori SchoolWieliczka901:09:22
350WojtekReichmanSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa901:09:22
351MałgorzataMałaszewiczPiątkowska Szkoła Społeczna im. Wandy BłeńskiejPoznań901:09:25
352KingaSiejakowskaSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo901:09:44
353MarlenaŚwiątekSzkoła Podstawowa nr 4 w SwarzędzuSwarzędz901:09:46
354IgorSzubabrakbrak901:10:42
355TymoteuszKańskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno901:12:20
356AlinaRedaMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów901:14:34
357AlicjaGrabowskazso2Poznań901:14:59
358LenaSzubabrakbrak901:16:02
359KingaMarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew901:17:36
360PolaLewandowskaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław901:18:41
361MAGDALENAKURANTPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre901:18:45
362StachowiczDamianPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom901:19:56
363MarcelDziedzicZespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej GórzeZielona Góra901:20:34
364MonikaBębelSzkoła Podstawowa nr 4 w SwarzędzuSwarzędz901:20:43
365CezaryMilczarskibrakbrak901:21:10
366JihoLeeASWWROCŁAW901:21:49
367AleksanderSewerynDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków901:21:58
368TomaszMomotSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik901:22:00
369KacperHeidrychSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca901:22:12
370PiotrKostanekbrakbrak901:24:06
371RafałKuźmiczSzkoła Podstawowa w TurzyTurza901:25:33
372SzymonGargulabrakbrak901:26:02
373MaciejMituraSzkoła Podstawowa nr 28z Oddziałami IntegracyjnymiLublin901:27:00
374KarpiukKamilPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom901:27:24
375OskarSkrzypczakSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań901:28:06
376JerzyDymaczewski WinklerSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra901:28:31
377JakubRaduchowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie901:28:32
378KacperSzymczakPodstawowa nr1Góra901:29:49
379NadiaGeppertSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól901:30:23
380KajetanRaduchowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie901:30:56
381DariaBanachSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl901:31:46
382ZuzannaBanachSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl901:32:31
383BarbaraChęcińskaEdukacja domowaZbludza901:33:26
384AlanNowakSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno901:34:06
385EwelinaPłochockaSzkoła Podstawowa nr 21Zabrze901:35:23
386WeronikaRychelbrakbrak901:36:18
387CelinaWąsaczSzkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w ŻurawiczkachPrzeworsk901:37:01
388WeronikaBatyraSzkoła Podstawowa nr 28Lublin901:39:23
389JakubStępakZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo901:39:30
390MajaKwiatkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom901:43:02
391StanisławBłaniarzbrakbrak901:44:17
392VeronikaTitaevaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków901:46:36
393PiotrPawiłojćKatolickie Szkoły Niepubliczne im. św. Jana Pawła IIPruszcz Gdański901:47:30
394MichałWindakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków901:48:30
395SzermińskiKrzysztofSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok901:48:33
396MarikaMarculaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom901:50:33
397MateuszBiernatSzkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki901:53:39
398MariaSiedleckaSP 40Gdańsk901:54:12
399AleksanderGuzekbrakbrak901:55:42
400FilipPerelaSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica901:57:03
401AntoninaPaluchSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin901:59:47
402KryspinFilipiecSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca902:01:21
403MateuszPudłowskiPijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w ŁowiczuŁowicz902:01:33
404BartłomiejŻakSzkoła Podstawowa nr 28Lublin902:02:51
405AlicjaKrzymińskabrakbrak902:04:31
406BartoszWłodekZespół Szkół w KrzywczyKrzywcza902:04:39
407KarolinaŚciborekSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin902:05:12
408ŚwidzińskiArkadiuszPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom902:05:54
409AnnaAdamkiewiczSZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoWarszawa902:07:05
410IgaBeszczyńskaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik902:07:43
411AgataMarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew902:08:50
412ViktorKonyushenkoASWWROCŁAW902:12:49
413KubaGniuchowskiSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa902:17:27
414OLIWIASACHAMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów902:17:32
415KornelBaranSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława902:18:32
416OlgierdUljaszSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława902:23:42
417SzymonChimiakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków902:23:47
418WeronikaPerkowskaASWWROCŁAW902:26:00
419GustawJanikbrakbrak902:27:53
420AdriannaKruczekZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja902:35:01
421PatrycjaLeśniakSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec902:35:34
422KacperMertaSZKOŁA PODSTAWOWA IM. 4 PUŁKU PIECHOTY LEGIONÓW AK W KOSTOMŁOTACH DRUGICHKostomłoty Drugie902:36:42
423GrzegorzJarugaZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy902:37:24
424DawidGnieciakSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów902:37:29
425SebastianSkórskiSpołeczna Szkoła Podstawowa STSDąbrowa Górnicza902:37:32
426ArturPerkowskiASWWROCŁAW902:41:14
427TymonDziewierskiZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna902:42:38
428OliwierHeinichZespół Szkół w BarcinieBarcin902:44:36
429JoannaRożekKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec902:45:33
430KrystianSurmaczSzkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. J. TwardowskiegoŁańcut902:51:29
431TadeuszG.Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa902:54:11
432SzymonStrojeckiSP nr 2Piaseczno902:55:42
433IgnacyBałukaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok903:01:34
434UrszulaStrażycPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom903:01:48
435JuliaCebulaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów903:07:47
436KarolinaJasińskabrakbrak903:07:54
437AdamMiziołekPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników903:10:17
438WójcikKacperPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom903:19:03
439EwaSzotkoSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok903:19:19
440JanGałkowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami DwujęzycznymiOpalenica903:20:39
441JanJakimiukbrakbrak903:20:53
442IgaKarolina ObrusiewiczSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin903:22:03
443Adam MateuszJakubowskiZespół Szkół im. Mikołaja KopernikaBełżyce903:31:49
444FranciszekLisieckiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica903:31:56
445PiotrSłotwińskiZespół Szkół im. Mikołaja KopernikaBełżyce903:33:43
446MagdaKlupaSP im ks Jana Twardowskiego w WidomejWidoma903:35:58
447SzymonByrskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec903:37:05
448MiłoszPolakbrakbrak903:38:42
449MikołajMichałowskiSzkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki903:43:54
450MaciejWolkoSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno903:45:12
451KarolKamińskiSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno903:49:05
452MaksymilinJagieniakSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno903:50:36
453WeronikaJagieniakSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno903:51:52
454GrzegorzJasińskibrakbrak903:54:17
455NadiaCzarnuchZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz903:54:45
456HannaWodniczakSzkoła Podstawowa nr 11Ostrów Wielkopolski903:56:27
457BartoszSołtysikSZKOŁA PODSTAWOWA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NOBILITO W CZĘSTOCHOWIECzęstochowa903:56:41
458JakubPyraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa800:07:43
459ŁucjaStaszkówSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków800:10:42
460MaksymilianIdzikPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków800:13:20
461MikołajRoszczykbrakbrak800:15:12
462EmiliaSyjutSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy800:15:41
463PatrykKuśnierzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa800:16:14
464ErykRaunkeSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra800:16:42
465AgataAntonowiczbrakbrak800:16:45
466KrzysztofPlenikbrakbrak800:16:48
467FranciszekNejmanSzkoła Podstawowa nr 41Kraków800:17:06
468MozalAnastasiaSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok800:17:08
469MozalMariaSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok800:17:10
470KorneliaTorłopSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w GdańskuGdańsk800:17:30
471JakubSzkutnikbrakbrak800:18:08
472KacperTopórSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń800:18:20
473IgaHolkPrywatna szkoła w RedzieReda800:18:51
474ZuziaPilarczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych800:19:04
475IgorFilipiakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik800:19:24
476OliwierGraurSZKOŁA PODSTAWOWA IM. 4 PUŁKU PIECHOTY LEGIONÓW AK W KOSTOMŁOTACH DRUGICHKostomłoty Drugie800:21:01
477KrzysiekŁuniewskiSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA800:21:23
478JakubZarębaPSP nr 21 w RadomiuRadom800:21:23
479NataliaLodzińskaSzkoła Podstawowa nr 41Kraków800:21:26
480KamilNowakbrakbrak800:22:11
481MilenaMarcyniukSP JawidzJawidz800:22:11
482AlicjaKempińskabrakbrak800:22:20
483DominikMacaiejewskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi800:23:57
484RafałSzymiczekSzkoła Podstawowa nr 3 w PszowiePszów800:25:08
485AmelkaPerkowskabrakbrak800:25:15
486IgorGrześkiewiczSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LucynowieLucynów800:25:28
487SzymonMaciejewskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi800:25:41
488LeonRapiorbrakbrak800:26:57
489GabrysiaPisarskaSzkoła Podstawowa im. Jana Długosza w RzgowieRzgów800:27:17
490JuliaMomotSzkoła Podstawowa nr 27Kraków800:27:24
491BartoszMineckiZS-P W STOBIECKU SZLACHECKIMStobiecko Szlacheckie800:27:30
492MartynkaKamieniarzSzkoła Podstawowa nr 27Kraków800:28:08
493IgorOratowskibrakbrak800:28:22
494JakubChojnackiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite800:28:55
495JakubŻbikowskiSzkoła Podstawowa nr 1Chodzież800:29:12
496JuliaJędrasikMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów800:29:13
497ErnestSzczakowskiZS-P W STOBIECKU SZLACHECKIMStobiecko Szlacheckie800:29:16
498EwaBoguśSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w LublinieLublin800:29:53
499AntoniBartosikSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite800:30:09
500BolesławStachyraSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin800:30:18
501MiłoszWiśniewskiSzkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w ChełmieChełm800:30:22
502MagdalenaChojnackaSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite800:30:29
503KalinaMichalakZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała800:31:06
504JakubCepińskiSzkoła Podstawowa nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego w KaliszuKalisz800:31:34
505AdamChłopaśSP JawidzJawidz800:31:52
506KarolinaKucharskabrakbrak800:31:52
507PiotrPradelskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi800:32:21
508JacekGórkaZespół Szkół im. o. M. ŻelazkaChludowo800:33:06
509SzymonKrzyżakZS-P W STOBIECKU SZLACHECKIMStobiecko Szlacheckie800:33:19
510MaciejWyródSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy800:33:53
511SzymonŚmietanaSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy800:34:28
512LenaWitoszabrakbrak800:35:57
513michałgorzelaZespół Szkolno Przedszkolno nr 6Gdańsk800:36:18
514JanSzczurekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków800:36:20
515MilenaFaryjZespół Szkół Społecznych w JaśleJasło800:36:44
516NorbertKarskiAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź800:37:21
517FranciszekGolecZSSLegionowo800:37:28
518MateuszGorczowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza800:37:28
519JulianKuźmińskiZespół Szkolno-Przedszkolny w BorkowieBorkowo800:38:10
520WojciechWróbelPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka800:40:10
521AntekCepińskiSzkoła Podstawowa nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego w KaliszuKalisz800:40:23
522GrylakKarinaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom800:42:25
523DominikaLepakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa800:43:31
524BłażejRabskiZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna800:43:39
525ŁukaszSzelaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa800:43:42
526NataliaPogłódekZespół Szkolno-PrzedszkolnyWolbrom800:44:21
527KlaudiaMinorowiczSzkoła Podstawowa w BabicachBabice800:45:08
528MajaBukałaSzkoła Podstawowa w ZarebieZaręba800:45:18
529PaulinaWróbelZespół Szkół im. Jana Pawła II w LaskachLaski800:45:22
530OlaPodhorodeckabrakbrak800:46:06
531OlgaKończalikSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań800:47:06
532KarolSkockiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza800:48:41
533OlafSrokaSzkoła Podstawowa nr 41Kraków800:48:54
534JarosławKacperczykPSP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WierzchowinachWierzchowiny800:51:20
535JuliaBadowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki800:52:19
536AleksandraPiwowarskaSZKOŁA PODSTAWOWA IM. 4 PUŁKU PIECHOTY LEGIONÓW AK W KOSTOMŁOTACH DRUGICHKostomłoty Drugie800:52:20
537JakubDanielewiczSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz800:52:23
538NorbertReicheltSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań800:53:20
539ErykSkowrońskibrakbrak800:53:27
540PaulinaMatuszewskabrakbrak800:54:05
541ŁukaszBajakPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z PadwyBrzezinka800:54:37
542MikołajOkarmaZespół Szkół Społecznych w JaśleJasło800:54:56
543OlgaKuryłowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna800:55:52
544SztabińskaKlaudiaSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok800:56:22
545IgnacyKrysaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin800:56:36
546GolonkaZuzannaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom800:57:09
547KacperKrzywdaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole800:59:31
548GrzegorzDziedziulbrakbrak800:59:50
549AntoniGałkaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków801:00:28
550JakubKursaSzkoła podstawowa nr.159Kraków801:01:12
551JakubGóralskibrakbrak801:01:14
552BartoszBączekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl801:04:56
553FranciszekKułakowskiSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa801:05:15
554GrzegorzPolakSP368Warszawa801:05:20
555ZuzannaApicionekSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań801:05:52
556SzymonCyganPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom801:05:54
557NataliaPodbilskaZespół Szkół MuzycznychKrosno801:06:03
558StaśAndrzejewskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań801:06:10
559MałgorzataKrukSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne801:06:14
560TobiaszWoźniakZespół Szkół im. o. M. ŻelazkaChludowo801:06:23
561JakubStankiewiczPodstawowa nr1Góra801:06:37
562PatrycjaSajewiczSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy801:06:39
563WiktoriaWronowskaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne801:07:40
564JagodaKuśmiderSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne801:08:34
565AmeliaStankowskaSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań801:08:54
566BartoszGrybośSzkoła Podstawowa w TurzyTurza801:09:05
567JurkowskiAleksSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice801:09:09
568AntoniKułakowski.Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa801:09:14
569KamilNazzalSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin801:09:18
570MichałSzotSP im ks Jana Twardowskiego w WidomejWidoma801:09:52
571AntoniJanikSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno801:10:16
572DominikaMajchrzakZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice801:10:40
573MateuszPyszyńskiZespół Szkół im. Św. Jadwigi ŚląskiejWleń801:12:24
574AdamLaskiewiczSP im ks Jana Twardowskiego w WidomejWidoma801:12:50
575MariannaBoryczaSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań801:16:40
576GabrysiaŻurekSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów801:20:55
577PaulinaKądzielaSzkoła Podstawowa nr 41Kraków801:22:30
578EmilkakonarzewskaSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy801:22:40
579CezaryBieńSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa801:24:24
580janekprzybyszSzkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w ŁodziŁódź801:28:42
581SofijaKościelnikSzkoła Podstawowa nr 16Kraków801:29:01
582AdamUczułkaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów801:31:27
583JanNowaczykZespół Szkół Stare BojanowoStare Bojanowo801:31:27
584KarinaGajewskaSzkoła Podstawowa w ZarebieZaręba801:33:08
585StanisławJarkowskiZespół Szkół Społecznych STOSzczecinek801:33:44
586BlankaGimżewskaSzkoła Podstawowa nr 62Poznań801:33:52
587JakubBąkZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo801:34:57
588ŁukaszJakubiakbrakbrak801:35:04
589AlexanderKrawczykSP im ks Jana Twardowskiego w WidomejWidoma801:35:04
590KlementynaSpolitakiewiczSP nr 45Kraków801:35:51
591FilipGussSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w KielnieKielno801:37:49
592MartynaKamykSzkoła Podstawowa w TurzyTurza801:40:11
593AlexPrzewoźnySPPyrzyce801:41:09
594DominikZawiszaSzkoła Podstawowa w TurzyTurza801:42:00
595NikodemWojnickiSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg801:44:01
596AlicjaSzymańskaZespół Szkół Stare BojanowoStare Bojanowo801:44:56
597JakubCieślikSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz801:47:13
598MarysiaMichnowiczZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw801:47:43
599GabrielNawrotSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci WrzesińskichWrześnia801:48:18
600BŁAŻEJSIKORSKIPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Pułtusk801:48:30
601AleksanderMarkiewiczSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin801:51:17
602LENALEWANDOWSKAMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów801:53:12
603PiotrStarczakSzkoła Podstawowa nr 41Kraków801:55:26
604FranciszekBitowtSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa801:56:38
605NicoleStrzelecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice801:58:37
606MajaNowackaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin802:01:25
607HannaKrzysztofikbrakbrak802:03:18
608DianaSzczerbaSP nr 45Kraków802:03:26
609DominikJakubiakSzkoła Podstawowa im. ks. J.Twardowskiego w ChylicachChylice802:03:57
610GabrielTypaSP368Warszawa802:10:19
611PawełSadanowiczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik802:11:21
612GracjanGąsiorSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa802:14:57
613MiłoszGąsiorSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa802:15:41
614InesaLohinaSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin802:18:21
615HubertStrączekSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne802:18:30
616MateuszSabalaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań802:20:27
617StanisławBilejczykSzkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki802:20:52
618AntoninaWoźniakSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BrodachBrody802:21:57
619SzymonTułodzieckiSzkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki802:27:21
620WiktoriaKliśSzkoła Podstawowa nr 21Zabrze802:28:13
621JanSzwedzikZS-P W STOBIECKU SZLACHECKIMStobiecko Szlacheckie802:29:20
622OliviaIstelskaSzkoła Podstawowa nr 21Zabrze802:30:15
623NikolaRzewuskaSzkoła Podstawowa nr 21Zabrze802:30:25
624LenaGoldaSzkoła Podstawowa nr 1Mierzęcice802:37:30
625IgorFontańskiSzkoła Podstawowa nr 199Łódź802:47:15
626ZuzannaKaszubaMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów802:47:36
627AlicjaDanielewiczSP nr 2Piaseczno802:53:12
628OliwierRadziemskiSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra802:55:13
629ZofiaBanaszekSportowa Szkoła Podstawowa nr 17Sosnowiec802:56:55
630AlicjaSzymanskaASWWROCŁAW803:03:58
631AdamOlejarzSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra803:04:22
632Tajny Gość11Skywalkakakerowskibrakbrak803:04:44
633ZosiaMuzykSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl803:06:09
634PiotrDudabrakbrak803:06:16
635KACPERSZCZEPANOWSKIZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw803:11:30
636AnastasiyaLohinaSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin803:14:57
637BartoszPabiańczykSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice803:16:09
638WiktoriaSiwekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom803:22:58
639OliwiaŻakSzkoła Podstawowa nr 28z Oddziałami IntegracyjnymiLublin803:27:21
640GabrielaŁasakSP nr 45Kraków803:30:58
641PiotrAndrzejewskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 52 SpectoPoznań803:31:18
642KarolDąbkowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LucynowieLucynów803:32:49
643KacperSzabłowskisp 366Warszawa803:34:36
644BartoszDrążekSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg803:38:14
645KacperSzczepaniakbrakbrak803:42:15
646OlegBelskyiSP368Warszawa803:42:46
647AleksanderDryjańskiSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa803:42:56
648WeronikaNeubauerZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna803:43:30
649JakubSkibabrakbrak803:44:39
650MarcelDudzińskibrakbrak803:46:02
651RafalCempelSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków803:52:17
652CyprianKowalskiSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec700:10:46
653KacperWoźniakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre700:14:11
654JakubBrzezińskiZSP KościelnikKościelnik700:15:13
655NikodemMichalskiSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno700:16:11
656KacperNowakSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów700:16:19
657SzymonHawrylciówSzkoła PodstawowaBuk700:16:40
658AmeliaKowalikMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów700:17:32
659NataliaCieszewskaZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki700:18:00
660AleksanderKrzyżanowskiSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa700:18:10
661KubaCzyżewskiSzkoła Podstawowa nr 3Skarżysko-Kamienna700:18:19
662NikodemSzulcSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk700:18:42
663SzymonFranczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów700:18:46
664MariaFilipekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków700:19:02
665AntekGosławskiKatolickie Szkoły Niepubliczne im. św. Jana Pawła IIPruszcz Gdański700:19:16
666IgorTarwackiPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona700:20:14
667FranciszekKarpińskiZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo700:20:20
668AlanBudykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w GłuchołazachGłuchołazy700:20:26
669AgataStanickaSzkoła Podstawowa nr 80 im. Kornela MakuszyńskiegoPoznań700:20:58
670MajaKrólSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite700:23:48
671KrzysztofBrylińskiSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec700:24:33
672KarolRubinZespół Szkół im. Św. Jadwigi ŚląskiejWleń700:25:13
673MichałGołdychSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi700:25:24
674EmmanuelSzmistZespół Szkolno - Przedszkolny Nr 10Rzeszów700:25:37
675AnnaKurkoSzkoła Podstawowa w BukowinieBukowina700:25:52
676SzymonAntczakbrakbrak700:26:27
677AdamGraczykSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa700:27:03
678NikodemHerczyńskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań700:27:19
679JagodaMajchrzakSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca700:28:40
680BłażejJuszczykSzkoła PodstawowaKroczyce700:29:16
681TadeuszWalczakSpołeczna Szkoła Podstawowa MTEMilanówek700:29:22
682stanislawWigierSpołeczna Szkoła Podstawowa MTEMilanówek700:30:10
683BartoszGalasSzkoła PodstawowaKroczyce700:31:01
684KamilStaszczykSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy WielkiejWręczyca Wielka700:31:04
685TreszczotkoMilenaSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok700:31:21
686TomaszPardaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl700:33:11
687MichałCzyżowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów700:33:26
688NataliaKisielSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik700:34:46
689Miłosz MikołajŚrodaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin700:35:26
690KarolKisielSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik700:35:31
691KornelPacholskiSzkoła Podstawowa nr 373 im.I. J. PaderewskiegoWarszawa700:35:39
692AndrzejPietrzykSzkoła Podstawowa nr 62Poznań700:37:37
693LenaKrysińskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole700:37:50
694TomaszPomianowskiSzkoła Podstawowa HeliantusWarszawa700:38:42
695damianfilipkowskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl700:41:23
696KrystianPodsiadłyPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom700:42:20
697MiłoszJędrzejkoSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz700:42:29
698HannaMatusikSzkoła Podstawowa nr 41Kraków700:42:51
699AleksanderKobusSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra700:42:55
700DariaJanasSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy WielkiejWręczyca Wielka700:42:58
701BartoszPliszkaSzkoła Podstawowa w BukowinieBukowina700:43:01
702GabrielaDuszczykSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl700:43:23
703WielochaWojciechPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom700:43:46
704ZosiaPłotalskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca700:44:21
705ŁukasikFilipSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki700:44:56
706AdamZiębaPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z PadwyBrzezinka700:46:28
707AntekSolisSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy700:48:22
708ZuzannaKiełbasaPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów700:48:36
709dawidfilipkowskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl700:49:25
710AdrianGrelaSzkoła Podstawowa nr 1Chodzież700:51:41
711KacperPlawgoZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna700:55:33
712GabryielaSajkowskaSzkoła Podstawowa im.Wspólnoty PolskiejBiałostoczek700:55:47
713JuliaAlankiewiczbrakbrak700:56:57
714MikołajWilczynskiDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków700:57:42
715WojciechGabrielskiZespół Szkół im. o. M. ŻelazkaChludowo700:59:41
716MichałBiadaszSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca701:00:23
717MironMierzyńskiSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne701:01:50
718WitoldWalińskiSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra701:02:38
719KlaudiaTrzcinkaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl701:03:22
721KarolinaCieleckabrakbrak701:07:26
722StaśWachowiakSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań701:10:00
723PiotrKowalczyk-TwarowskiSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice701:12:55
724GłowackaAgataSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi701:16:52
725KacperGłowackiSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi701:16:53
726NataliaJustyńskaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk701:18:22
727AleksandraTatarczakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin701:23:09
728PolaMaksimDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź701:29:07
729JakubCharubinSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl701:31:05
730PrzemysławPazerabrakbrak701:34:40
731MilenaMikołajczykZespół Szkół im. Jana Pawła II w LaskachLaski701:35:29
732DorotaLewandowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre701:35:38
733MichalinaKabzaSzkoła Podstawowa im. Jana Długosza w RzgowieRzgów701:37:38
734BartoszDziedzicbrakbrak701:38:23
735MateuszDziedzicZespół Szkolno-PrzedszkolnyWolbrom701:40:25
736AdamSlopieckiSP nr 45Kraków701:41:51
737SzymonCiesielskiSP368Warszawa701:42:36
738KamilBanachSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl701:43:53
739KorneliaBieleckaSzkoła Podstawowa nr 1Chodzież701:44:07
740KamilKoziełSzkoła Podstawowa nr 28Lublin701:49:34
741LenaStarnowskaSzkoła Podstawowa nr 1Chodzież701:51:55
742NikodemWłodekPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom701:56:28
743FilipgirekASWWROCŁAW702:03:03
744WiktoriaGirekASWWROCŁAW702:06:52
745ZuzannaWierchowiecSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok702:08:54
746KarolŻuwałaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków702:10:07
747KacperPeplińskiMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów702:10:30
748KlaudiaRabijewskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec702:12:44
749WiśniewskaJuliaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom702:16:44
750ZuzannaSienniakSP368Warszawa702:17:55
751mateuszcharubinSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl702:19:07
752FilipHulbójSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze702:24:11
753JuliaNiezgodaGminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3Rębielice Królewskie702:24:11
754IgorSXXXSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze702:26:04
755JuliaKozłowskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl702:29:07
756JakubMarkiewkabrakbrak702:31:13
757WojtekXXXSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze702:32:31
758MichałKuleszaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź702:33:18
759MartynaRobakZespół Szkół Ogólnokształcących i TechnicznychUstka702:36:39
760TomaszSSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin702:39:39
761NikodemGóralskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre702:40:31
762AnielaPrusinowskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl702:41:33
763PatrykKamykSzkoła Podstawowa w TurzyTurza702:51:07
764ErykPszczołaZespół Szkół Społecznych w JaśleJasło703:01:49
765AdamRatajczykSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy703:05:04
766MiłoszKiełbasaZespół Szkół Społecznych w JaśleJasło703:06:57
767NikodemSchollaSP79Gdańsk703:16:00
768KacperCzerwińskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy703:20:25
769ZuziaKaletaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec703:25:26
770KsaweryUrygaSzkoła Podstawowa nr 123Kraków703:26:21
771BiegaczBartoszSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin703:31:13
772FilipStankiewiczsp 366Warszawa703:31:33
773KarolinaPatykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre703:34:38
774TaneeshMogaveeraBritish International School of GdanskGdansk703:35:54
775AleksandraŚmiechSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice703:42:59
776MatyldaZawiślakSzkoła Podstawowa nr 114Kraków703:43:45
777MariiaShepelenkoZespół Szkół Ogólnokształcących i TechnicznychUstka703:45:05
778KamilSzymańczukSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa703:47:39
779HubertSzymańczukSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa703:51:22
780JuliaGlencSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów703:54:25
781PrzemeksajSP nr 2Piaseczno703:59:02
782KingaChrzanowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. KopernikaPorąbka600:07:20
783AgataPłoskaSzkoła Podstawowa w DłutowieDłutów600:09:13
784AgataJamrózSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków600:14:19
785Julia♥MuszkoSzkoła Podstawowa w TurzyTurza600:16:08
786WiktorJaroćSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno600:16:57
787StanisławBałdysbrakbrak600:17:44
788NataliaTrojanowskaZespół SzkółLipiany600:18:07
789JuliaSmolińskaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec600:19:43
790MateuszCybulskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik600:19:44
791KarolinaChojnackaSzkoła Podstawowa nr 373 im.I. J. PaderewskiegoWarszawa600:19:49
793JerzyHopeSzkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w JerzykowieJerzykowo600:21:20
795FilipĆwiklińskiOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaToruń600:22:38
796BartłomiejSzyszkaSzkoła Podstawowa w RzepiskachRzepiska600:23:18
797IrminaSkubaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów600:24:31
798PawełStrzelczykSP KoszutyKoszuty600:24:51
799SebastianGierlotkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w KaszowieKaszów600:25:21
800ZuzannaPszczołaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów600:27:31
801AlicjaBasiorSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól600:27:41
802KamilWawrzyniakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec600:27:56
803MichałOwsianyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice600:27:56
804PatrycjaPopowiczSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa600:28:18
805JanRabiaszPSP w JurkowieJurkow600:28:22
806YussefIbrahimSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań600:28:27
807AntoniŚcibiorekSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia600:28:58
808WojciechReichelPubliczna Szkoła PodstawowaBaborów600:29:05
809MaciejPiekarzSzkoła Podstawowa nr 62Poznań600:29:13
810JakubTasSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec600:29:24
811IgorFurgałMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów600:30:20
812ZosiaMajorekSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań600:31:04
813KrystianBielawskiSP42Białystok600:31:40
814IzabelaPawęzkaSzkoła Podstawowa w Korchowie PierwszymKorchów Pierwszy600:31:52
815CyprianSzymańskiSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza600:32:45
816ZosiaKolasaSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy600:33:11
817OlafGłębowskiSzkoła Podstawowa nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego w KaliszuKalisz600:34:04
818JakubBednarzSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne600:34:15
819KarolLenartbrakbrak600:36:19
820WojtekUrbaniakSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca600:37:50
821MichałKarabinSzkoła Podstawowa im. Bohdana Arcta w KotuniuKotuń600:38:08
822AgataSmentochPrywatna szkoła w RedzieReda600:40:11
823MateuszKrzywiecSP368Warszawa600:40:26
824mateuszbrzychczy-sitoSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków600:42:52
825JakubBaranowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec600:43:11
826MaćkowiakMałgorzataSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława600:45:36
827FranciszekZającMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów600:46:23
828MateuszDudaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w PtakachPtaki600:49:39
829JanSmolińskibrakbrak600:50:13
830JeremiMarchelewskiSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra600:53:27
831JuliaMarciniakSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno600:55:11
832JanSmentochPrywatna szkoła w RedzieReda600:59:18
833AdamOwsianyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice601:01:06
834AdamGniłkaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków601:02:27
835JanBronnerSzkoła Podstawowa nr 203 im. Antoniny i Jana ŻabińskichWarszawa601:03:48
836GrzegorzTrzcińskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl601:04:23
837TymoteuszFurmańskiSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno601:07:29
838JakubKulakSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza601:09:12
839GHAVISH VEDAANTHGOUTHAMANbrakbrak601:09:30
840JakubLeśniowskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin601:10:03
841MichałLeochoSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg601:10:49
842KamilLeśniowskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin601:11:39
843KonstantySzyszkaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków601:12:51
844PatrykKułakZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja601:13:19
845GabrielStanisławczykZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja601:13:20
846MateuszMatysiakSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy WielkiejWręczyca Wielka601:15:09
847KądzielaKacperPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom601:20:04
848ZofiaPiwowarczykbrakbrak601:23:18
849AleksanderWeremczukSzkoła Podstawowa nr 8 im. B.Z. Wirskiego w ChełmieChełm601:26:04
850SaraAndrzejczakDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź601:29:42
851AmeliaKluchSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów601:30:09
852AleksandraB.Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa601:31:39
853FilipSzopińskiPSP BORZECHOWOBORZECHOWO601:32:23
854JakubKaczorowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca601:32:39
855AmelkaRatajSzkoła Podstawowa nr 1Kłobuck601:33:49
856gabrysiaratajSzkoła Podstawowa nr 1Kłobuck601:34:24
857KsaweryŁawniczakSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk601:41:37
858AdaSulakSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań601:56:16
859MateuszPalkaSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice601:56:31
860JakubZawiszaZSP LipieLipie601:56:46
861AlanRabiegaZespół Szkół im. Jana Pawła II w LaskachLaski601:58:32
862WojciechGajewskiZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna602:03:17
863PolaOlenderekASWWROCŁAW602:03:20
864SebastianWiśniewskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Pułtusk602:03:37
865PawełDrężekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl602:14:00
866EwaTokarskaSzkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK w PawęzowiePawęzów602:14:25
867PiotrGontarzSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin602:17:24
868AmeliaCieślaZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna602:31:46
869StockOlivier MarekSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice602:33:50
870MajaWrzesińskaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk602:35:34
871JuliaKierszniakSzkoła Podstawowa im. H.M. Góreckiego w CzernicyCzernica602:36:45
872WojciechKwaczSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław602:39:51
873JanMarcinkiewiczSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza602:42:34
874MikołajKrólSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa602:44:26
875WojciechBienertPodstawowa nr1Góra602:45:15
876MarcelKudlańskiSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków602:46:49
877AlanMaciaszekSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi602:46:58
878SebastianZmyślonyZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice602:48:47
879JuliaLamparskaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin602:50:26
880AntoninaKuszczykZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo602:59:54
881ZuzannaKozakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin603:07:06
882JakubNatkańczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie603:19:33
883PiotrSiwikSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl603:23:00
884DariaNakoniecznaSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny603:24:42
885IgorDąbkowskibrakbrak603:28:12
886GrzegorzGocNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa603:29:11
887NataliaDąbekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew603:29:13
888OlivierJankowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec603:34:15
889MajaŚmietankaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice603:43:08
890JakubGrzesiakSzkoła Podstawowa Mistrzostwa SportowegoKatowice603:53:44
891MichałPopławskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice603:54:31
892MichałPrzytockiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom500:07:45
893JanOgrodowskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre500:09:10
894IgorGwarabrakbrak500:13:26
895FranekSzydziszbrakbrak500:13:48
896JaśRybabrakbrak500:14:36
897MarekBudzowskiSzkoła Podstawowa nr 41Kraków500:15:24
898JoaquimRychlewski Gomes MalaquiasASWWROCŁAW500:16:15
899ZosiaIwanowskaSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg500:17:23
900LenaDokukinSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów500:18:19
901MateuszBartczakDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź500:18:40
902WiktorSmołkaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik500:19:24
903KacperKłodaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec500:21:11
904MarcelChełstowskibrakbrak500:21:23
905KlaraKrysiakDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków500:22:28
906MaksymilianSzarawaraSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków500:22:28
907VolodymyrTkachukASWWROCŁAW500:24:37
908JanSkwaraZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw500:24:38
909ZofiaBrejtSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin500:24:59
910FilipAlkśninSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin500:25:11
911LenaGrzybSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa500:25:40
912LuizaAniśkoSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl500:25:43
913ZofiaNajgebauerPubliczna Szkoła Podstawowa nr 52 SpectoPoznań500:25:46
914JudytaGrajdaSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa500:26:03
915JeremiaszMatandaZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice500:26:23
916PrzemekDąbrowskiSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec500:26:56
917SzymonRudzkiZS-P W STOBIECKU SZLACHECKIMStobiecko Szlacheckie500:27:19
918WiktorMatwiejczykbrakbrak500:28:24
919MichałKurachSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław500:28:48
920AntoninaSosnowskabrakbrak500:31:26
921KulikDawidSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów500:31:40
922JanKarbowskibrakbrak500:31:45
923PiotrFurasSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów500:32:36
924AleksandraKrzykaczSzkoła Podstawowa nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego w KaliszuKalisz500:35:10
925SzymonKruczekDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków500:35:19
926FranciszekSzmytbrakbrak500:35:20
927AndrzejChwaliszSzkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w KawnicachWęglew500:35:48
928MikołajOpaskabrakbrak500:36:08
929HannaBrejtSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin500:36:17
930JuliaSudomlakbrakbrak500:36:17
931WiktoriaOlszewskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl500:37:21
932NataliaSzwedaSzkoła Podstawowe Nr 31Zabrze500:38:20
933NataliaWojtysiakSzkoła Podstawowa nr 199Łódź500:39:25
934MagdalenaOlszewskaSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz500:40:08
935MichałMiarkaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów500:40:59
936TadeuszPrzystajkobrakbrak500:41:15
937MaksymilianRomanowskibrakbrak500:41:19
938FranciszekPaterekSzkoła Podstawowa nr 62Poznań500:41:47
939PawełTrznadelZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw500:43:52
940JakubGodzwonSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec500:44:21
941JakubFilipowiczPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok500:46:59
942NikolaKowalecSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie500:47:05
943OskarBieńSzkoła Podstawowa nr 16Kraków500:47:25
944MarcelMajbrakbrak500:48:07
945PatrykChojnackiSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca500:48:20
946JakubStaśkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra500:49:09
947KarolMarchewkaSZKOŁA PODSTAWOWA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NOBILITO W CZĘSTOCHOWIECzęstochowa500:49:59
948MilenaŁokajSzkoła Podstawowa w Korchowie PierwszymKorchów Pierwszy500:50:41
949BednarczykZuzannaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom500:50:57
950JuliaKrypskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre500:53:59
951MateuszSzczepińskiSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin500:55:53
952AleksanderWójciakSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia500:55:54
953JakubBasiakSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA500:58:20
954NikolaPytlikSzkoła Podstawowa im. H.M. Góreckiego w CzernicyCzernica500:58:49
955MichałArmatysSzkoła Podstawowa w TurzyTurza500:59:09
956OlaBurchardtSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań500:59:24
957NorbertChrzanowskiSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa501:00:39
958JanBeznosikbrakbrak501:01:42
959DominikaKlakEdukacja DomowaZielonki501:01:49
960TomaszKurpiszZespół SzkółStare Bojanowo501:02:21
961KarolLipnickiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole501:05:50
962KasjanChyłabrakbrak501:06:34
963ZuzannaMazurSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin501:09:05
964JuliaMysłekSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec501:09:26
965kryspinwitekSZKOŁA PODSTAWOWA W JEŻÓWCEJEŻÓWKA501:09:39
966GabrielaJankowskaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiChodecz501:11:16
967AleksanderNowakSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty501:11:27
968CzekajJuliaSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice501:11:34
969GosiaPendrackaSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze501:12:17
970FabianDławichowskiSzkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w KawnicachWęglew501:14:37
971LenaSzpakowskaZespół SzkółLipiany501:16:22
972TymonMakowskibrakbrak501:19:19
973FranciszekHałysSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne501:21:10
974MateuszPełkaSP368Warszawa501:24:58
975KamilaHodurekSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice501:26:24
976StaśMatuszewskiZespół Szkół w Starym BojanowieStare Bojanowo501:28:17
977NathanielDzikASWWROCŁAW501:32:05
978AnnaKowalczyk-TwarowskaSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice501:39:18
979AntoniRodzośsp 366Warszawa501:42:09
980józefPlechawskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków501:42:17
981KubaBanachSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl501:42:39
982FilipSiepielskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi501:45:46
983AleksPawlakSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa501:47:17
984MartynaSzulferZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz501:53:56
985MarcelinaSieczkaPrywatna szkoła w RedzieReda501:54:56
986FalkowskiFilipSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława501:57:22
987KacperSzarotaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GrobnikachGrobniki501:58:36
988WojciechBorowikSZKOŁA PODSTAWOWA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NOBILITO W CZĘSTOCHOWIECzęstochowa501:59:04
989LenaKrólSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin502:05:24
990DawidStrzelczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice502:23:05
991TomekNowakSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice502:33:52
992WiktoriaWołowskaSzkoła PodstawowaPołaniec502:36:48
993WojciechStegbrakbrak502:38:47
994MichałStasiakSP w MysiadleMysiadło502:46:31
995AlicjaSzewczykbrakbrak502:48:16
996JanPikusaSzkoła Podstawowa w SzebniachSzebnie502:58:23
997MartynaMizerackaSzkoła podstawowa nr 28Lublin503:00:24
998AleksanderKłakowiczSP368Warszawa503:04:28
999BartekWalczykbrakbrak503:07:58
1000PaulinaKlechaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy WielkiejWręczyca Wielka503:17:31
1001JoannaKowalskaSzkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki503:29:54
1002AleksStasiakSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa503:38:31
1003MaksymiukHannaSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi503:56:07
1004PatrycjaPająkSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków503:57:10
1005NiedziałekWiktoriaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom400:06:54
1006WojciechLechowiczSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy400:06:56
1007OlivierKulińskibrakbrak400:09:14
1008MikołajKwaśnickiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza400:09:50
1009MaurycyGalasSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków400:09:53
1010OlafWieczorekbrakbrak400:10:19
1011ŁucjaKraszewskaZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw400:13:39
1012KingaSadeckaSP27Katowice400:14:40
1013AdamGromekbrakbrak400:15:33
1014JakubKuncSzkoła Podstawowa nr 1Kłobuck400:15:47
1015DawidChmielewskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa400:15:53
1016PiejkoPatrykSzkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ŻórawinieŻórawina400:16:51
1017JakubTłuczekSp LeckaLecka400:16:53
1018Marta AnnaRosińskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca400:18:00
1019MajaCiemieckaSzkoła Podstawowa nr 12Elbląg400:18:22
1020MarcelPiechowiczZespół Edukacyjny nr 1Świebodzin400:19:22
1021BartoszSkirlińskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków400:19:29
1022nikodemolejarzZespół Szkolno Przedszkolno nr 6Gdańsk400:19:30
1023BłazejArchackiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl400:20:13
1024FilipJasikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza400:23:37
1025KlaudiaCzyszkaSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń400:23:52
1026WiktoriaMusiałSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków400:25:24
1027KacperKwiatekSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie400:26:12
1028MaciejMajkowskiSP im. Wł. Jagiełły w ŚladowieŚladów400:26:57
1029EmilMurawskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9Sopot400:27:52
1030MajaSochackaZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy400:28:12
1031JakubSaganSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków400:29:08
1032MajaNowackaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk400:29:55
1033KabzińskiKacperSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława400:31:29
1034AtlasCoskuncaybrakbrak400:33:02
1035AmeliaDzidoSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin400:33:32
1036FilipBłaszakZespół Szkół w BarcinieBarcin400:34:40
1037SarahKhoulaliMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów400:35:30
1038AdamŻarkowskiDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź400:36:22
1039SzymonSmoczykSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk400:38:00
1040KarolKopczykbrakbrak400:38:37
1041KajaKopczykbrakbrak400:40:02
1042KasiaJarosińskaSzkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ŻórawinieŻórawina400:41:41
1043JeremiTackabrakbrak400:41:43
1044GabrielBalewskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca400:41:49
1045MarysiaDerlatkaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków400:42:06
1046SebastianKukulakSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk400:42:47
1047PiotrGłówczyńskiSzkoła Podstawowa nr 123Kraków400:45:19
1048JuliaZientekbrakbrak400:46:02
1049MikołajWawrzosbrakbrak400:46:19
1050JuljaLemańskabrakbrak400:46:48
1051PiotrStarekSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice400:47:08
1052gabrielastefanowskaSP368Warszawa400:48:27
1053BasiaMarkiewiczZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw400:49:16
1054AdamJeszkePubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre400:49:35
1055MadziaGodzic-BanaśSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków400:50:32
1056FaustynkaJaśkowskabrakbrak400:53:27
1057BorysSokołowskiSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno400:54:40
1058RadosławWojtowiczSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa400:55:12
1059MichałLodzińskiSzkoła Podstawowa nr 41Kraków400:56:04
1060OliwiaPieczaraSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa400:58:09
1061AlicjaWojciechowskaSzkoła Podstawowa w StrachocinieStrachocin401:02:30
1062DamianStypułaSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BrodachBrody401:03:32
1063YesoLeeASWWROCŁAW401:04:37
1064JuliaDrachalSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa401:13:21
1065AniaKołpaSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz401:14:12
1066DamianNowackiSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk401:15:19
1067JoseRychlewski Gomes MalaquiasASWWROCŁAW401:27:09
1068UrszulaBienertPodstawowa nr1Góra401:32:26
1069WiktoriaFiguraSzkoła Podstawowa nr 3Świebodzice401:32:27
1070KrystianŻuchowskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin401:33:02
1071majabazanbrakbrak401:36:49
1072JakubBorkowskiSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec401:36:52
1073ArturMajkaSzkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w ŻurawiczkachPrzeworsk401:39:53
1074adamMrózSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec401:40:46
1075IgnacyBałdygaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl401:41:13
1076IgorJiersSzkoła PodstawowaWyrzysk401:45:06
1077OliwiaNosekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl401:45:55
1078WiktorHurylskiSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno401:46:27
1079HubertCzerwinskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl401:47:06
1080AdamBielówkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych402:06:26
1081Jonas TadashiMoriASWWROCŁAW402:10:36
1082GabrielKołodziejskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice402:24:27
1083MarkiewiczJanSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi402:24:43
1084MarcelKumórSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec402:26:00
1085WeronikaKwiecieńSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin402:32:51
1086JakubNiemczewskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi402:45:03
1087MichałJaskulskiSzkoła Podstawowa nr 35Gdynia402:55:56
1088JakubKirszaPubliczna Szkoła Podstawowa w Starym WaliszewieStary Waliszew403:03:15
1089OlaKasprzykSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin403:03:36
1090NikodemSkorupińskiZESPÓŁ SZKÓŁSTARE BOJANOWO403:08:56
1091AdamZuchSzkoła Podstawowa nr 123Kraków403:16:08
1092LenaŁobanowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom403:18:42
1093NikolaStemplowskaSzkoła PodstawowaKroczyce403:31:08
1094WiktoriaPojnarSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BrodachBrody403:43:42
1095ZofiaPolakSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BrodachBrody403:44:08
1096HannaHajdyłaSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BrodachBrody403:45:37
1097FranciszekCyganSzkoła Podstawowa nr 123Kraków403:52:32
1098AlicjaBeraPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów300:06:43
1099MariaPilarczykSP KoszutyKoszuty300:06:44
1100TymoteuszSasalPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole300:07:50
1101WabikAdamPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom300:08:00
1102WalentynaPoharskaSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin300:08:41
1103KarolOleśZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie300:08:52
1104Robertde Abrago ZachariasiewiczSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BrodachBrody300:09:24
1105BartłomiejWójcickiSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim300:10:15
1106SzymonStankiewiczOśrodek Języków Obcych PerfectKaleń300:10:52
1107OskarKłodnickiSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno300:12:16
1108PatrykCzogalikSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik300:12:48
1109MajaŚlusarczykSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BrodachBrody300:15:16
1111PawełStasiaczekSzkoła Podstawowa nr 35Gdynia300:15:32
1112BartoszJaneckiMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów300:15:53
1113FranciszekWąsSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków300:17:02
1114ZofiaPoziomkaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik300:17:03
1115DawidKrasuskiSzkoła Podstawowa im. Bohdana Arcta w KotuniuKotuń300:17:47
1116NataliaZabierowskabrakbrak300:17:54
1117JakubStachowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice300:18:14
1118KarolZabierowskibrakbrak300:18:14
1119FranciszekLassakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik300:19:16
1120WOJTEKJĘDRZEJEWSKIbrakbrak300:19:27
1121MichałTrelaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie300:19:30
1122KrystianChrobakZespół Szkół w KrzywczyKrzywcza300:19:52
1123JanKominekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków300:20:03
1124MikołajKusztalSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków300:20:03
1125KacperKoziełZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec300:21:44
1126DamianPandyraSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w PcimiuPcim300:24:07
1127MarcelBiałobrzeskiSzkoła Podstawowa nr 203 im. Antoniny i Jana ŻabińskichWarszawa300:24:36
1128OlekKościuczykZespół SzkółLipiany300:25:15
1129MarcelPokorowskiSzkoła Podstawowa w RotmanceRotmanka300:25:29
1130NadiaKrólikiewiczSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań300:26:28
1131KasiaSavonSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra300:28:07
1132PiotrNabakowskiSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew300:28:51
1133mateuszsuchanSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice300:29:54
1134TymoteuszK.Zespół Szkół im. o. M. ŻelazkaChludowo300:30:42
1135MałgorzataStankiewiczOśrodek Języków Obcych PerfectKaleń300:31:39
1136KlaraDyczewskaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin300:31:43
1137MartaMałeckaSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BrodachBrody300:31:48
1138NataliaLewandowskaSP w MysiadleMysiadło300:33:58
1139OliwiaFabińskabrakbrak300:35:30
1140PiotrowskaGabrielaSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok300:35:32
1141NikolasAdamczewskiZespół Szkół w BarcinieBarcin300:36:47
1142MarcelChaberekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl300:37:10
1143IngaRojekSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze300:39:42
1144MartynaBarczyńskaSzkoła Podstawowa nr 11Ostrów Wielkopolski300:41:24
1145LenaFlorekASWWROCŁAW300:44:27
1146ZosiaSiedleckabrakbrak300:46:23
1147AnnaToryfterSzkoła Podstawowa w RotmanceRotmanka300:53:07
1148KarolZiębabrakbrak300:53:12
1149KacperSzeferSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci WrzesińskichWrześnia300:54:21
1150ZuzannaSawickaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź300:54:28
1151WiktorKwiecińskiSpołeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź300:54:46
1152BartoszWolnySzkoła Podstawowa im. H.M. Góreckiego w CzernicyCzernica300:57:55
1153LenaMłynarczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole301:05:53
1154dongukcheonASWWROCŁAW301:07:33
1155KubaMroczkiewiczbrakbrak301:08:40
1156AdvikAroraASWWROCŁAW301:11:06
1157IgorWoźniakSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno301:23:01
1158AmeliaPrusinowskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl301:25:07
1159JuliaKarpińskaSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite301:31:07
1160MarcinKeczmerskiZespół Szkół im. Jana Pawła II w LaskachLaski301:47:05
1161AgataSzczurSzkoła Podstawowa nr 28z Oddziałami IntegracyjnymiLublin302:09:03
1162ŁątkowskiAntoniSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława302:22:45
1163KarolinaPardaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl302:25:55
1164AntoniSuprewiczSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków302:29:19
1165RadosławSzponderSzkoła Podstawowa nr 16Kraków302:47:09
1166FranciszekPrzybylskiSzkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki302:52:35
1167NikodemKotulaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa303:12:17
1168AdrianMillerSzkoła Podstawowa z Oddziałami DwujęzycznymiOpalenica303:18:58
1169JakubBugnackiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl303:20:52
1170JanOpiołaSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec303:32:09
1171NorbertGrabowskiSzkoła Podstawowa nr 39 w SosnowcuSosnowiec303:36:01
1172KacperKlebsSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza303:42:42
1173WeronikaMeredykSzkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk303:43:46
1174FilipMadeySP27Katowice303:50:56
1175JulianWróblewskibrakbrak200:03:14
1176MikołajPrasołSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne200:04:33
1177AleksandraBąbałaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków200:04:37
1178AleksKolińskiPrywatna szkoła w RedzieReda200:04:45
1179AniaGórzyńskaSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań200:04:51
1180SzymonKozakSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne200:07:15
1181JakubFlisekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec200:07:21
1182JuliaKosińskaPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów200:07:26
1183AnnaPiątkowskaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk200:10:07
1184DominikPołomskibrakbrak200:10:11
1185TopczewskiArkadiuszSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok200:10:50
1186JakubKrólSzkoła Podstawowa nr 1Kłobuck200:10:50
1187AmeliaUrbańskaSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki200:11:09
1188WiktoriaBłaszczykZS-P W STOBIECKU SZLACHECKIMStobiecko Szlacheckie200:11:51
1189oliwierbałdygaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl200:12:12
1190PawełStasikowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa STSDąbrowa Górnicza200:12:12
1191ZofiaŻurawińskaZSSLegionowo200:12:27
1192MarcinkowskiKacperZSOSędziszów200:12:33
1193ZuzannaBorowiecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom200:12:52
1194ZuzannaPelowskaPubliczna Szkoła PodstawowaBaborów200:13:00
1195OliwiaTrojanowskaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa200:13:21
1196JakubKazańskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl200:13:28
1197KamilaKłodnickaZespół Szkół im. Jana Pawła II w LaskachLaski200:13:29
1198JulianMałeckiSzkoła PodstawowaWyrzysk200:13:32
1199AntoniCierkońSzkoła Podstawowa w KurowieKurów200:13:43
1200NadiaBrykSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec200:14:03
1201RogulskiMateuszPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom200:14:26
1202MiłoszŻmudaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski200:14:34
1203WiktorNiezgodaGminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3Rębielice Królewskie200:14:59
1204KacperSkrokPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom200:15:02
1205AntekRoszakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre200:15:49
1206KacperWójcikSp LeckaLecka200:16:05
1207AnitaFrąkSzkoła Podstawowa nr 28z Oddziałami IntegracyjnymiLublin200:16:06
1208MagdalenaWójcikSp LeckaLecka200:17:07
1209ŁukaszŁukawskiZespół Szkolno-PrzedszkolnyDaleszyce200:18:59
1210KacperTłuczekSp LeckaLecka200:19:14
1211PawełKłapaczZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja200:19:19
1212PatrycjaKrawczykPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom200:19:51
1213MichałŁukawskiZespół Szkolno-PrzedszkolnyDaleszyce200:20:14
1214MartaBaturoSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól200:20:15
1215EmiliaGoczałSzkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w KaszowieKaszów200:20:43
1216MateuszNietupskiPrywatna szkoła w RedzieReda200:21:12
1217JakubSmolarczykPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników200:21:38
1218MarcelStawickiZespół SzkółLipiany200:21:40
1219MagdaŚwiercZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna200:21:51
1220BorysBałachowiczMENTIS POLSKO-ANGIELSKA SZKOŁA PODSTAWOWAWARSZAWA200:22:23
1221DawidGrajkoSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl200:22:24
1222AgataDroździelZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy200:22:44
1223AntoniRojekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków200:22:52
1224WojciechWajnSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń200:22:58
1225GabrielaBieńSzkoła Podstawowa nr 123Kraków200:23:17
1226NikodemJaworskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice200:23:42
1227HannaMazankaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław200:24:28
1228WojciechStasiakSzkoła Podstawowa w KurowieKurów200:24:32
1229AleksanderKielerSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie200:24:41
1230JędrzejZeidlerSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań200:24:43
1231KsawerySzydłowskibrakbrak200:25:25
1232JagodaSzczerkowskaPrywatna szkoła w RedzieReda200:25:57
1233KrzysztofZazulaSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów200:26:22
1234NataliaKowalskaSzkoła Podstawowa w DłutowieDłutów200:27:00
1235ZuzannaZapałaSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice200:28:13
1236SzymonSobotaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice200:28:22
1237patrykcharubinSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl200:29:54
1238BartoszŁowejkobrakbrak200:32:31
1239WiktorStobieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów200:33:13
1240MikołajTłuczekSp LeckaLecka200:34:39
1241MagdalenaSragaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w PcimiuPcim200:35:16
1242MariaOstrowskabrakbrak200:35:27
1243JakubStachelekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl200:35:39
1244oliwierświatłowskiZespół SzkółLipiany200:35:45
1245WiktoriaAdamskaPubliczna Szkoła PodstawowaBaborów200:35:51
1246KafelOlga MagdalenaSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice200:38:20
1247OliwiaMacieszaPodstawowa nr1Góra200:38:25
1248KarolCieluchSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków200:39:59
1249SoominChoiASWWROCŁAW200:43:41
1250MichałWołczackibrakbrak200:45:02
1251LiljanaHryniewicka-VelkovskaSzkoła Podstawowa nr 373 im.I. J. PaderewskiegoWarszawa200:45:10
1252NadiaUrbańskaSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin200:48:24
1253ZuzannaNowakowskaSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy200:49:44
1254KacperCichońskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik200:50:50
1255KacperWolskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie201:00:49
1256KarolinaSewerynSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków201:05:22
1257stefanmroczkiewiczbrakbrak201:07:20
1258LivLipska LarsenASWWROCŁAW201:08:23
1259LeonMichnowiczSzkoła Podstawowa w ZarebieZaręba201:10:21
1260MajaPoławskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl201:11:13
1261DominikaJedynakKatolickie Szkoły Niepubliczne im. św. Jana Pawła IIPruszcz Gdański201:12:23
1262DawidOlczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów201:13:14
1263KingaZającPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice201:17:42
1264CelinaGłodowskaPrywatna szkoła w RedzieReda201:22:56
1265LENABEBKIEWICZSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi201:24:50
1266MajaBłautSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice201:28:16
1267filipfilipSzkoła Podstawowa nr 118 WrocławWrocław201:34:37
1268EmiliaNiemywskaSzkoła Podstawowa HeliantusWarszawa201:55:13
1269SalmaChlastawaSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg202:09:10
1270HelenaPatryarchaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków202:14:52
1271KrystianMitorajSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań202:17:13
1272OskarSzymczykSzkoła Podstawowa Mistrzostwa SportowegoKatowice202:21:43
1273PatrykDeptabrakbrak202:34:23
1274KrzysztofRączkowiakSzkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału PomorskiegoBydgoszcz203:03:43
1275MałgosiaKulińskaSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Akcji V2Sarnaki203:43:11
1276MikołajZgadzajZespół Szkolno-PrzedszkolnyWolbrom203:56:12
1277JakubKaszowskiZespół Szkół w BarcinieBarcin203:59:42
1278JanGórzanLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice100:01:03
1279ZiemekGrudzienZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy100:01:25
1280DarioSzlufikZespół Szkolno-PrzedszkolnyDaleszyce100:01:34
1281ArielSzczesiakSzkoła Podstawowa im.J.SłowackiegoGolina100:01:38
1282PiotrKunicki'Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Let''s Talk'Augustów100:01:39
1283KacperŁuczakSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań100:01:40
1284AdamSmagaczNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w RadomiuRadom100:01:43
1285TomasSvrcekNiepubliczna Katolicka Szkoła PodstawowaŁazy100:01:58
1286LenaDolinnaSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty100:02:03
1287JamkaIgorPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom100:02:04
1288KornelGrzybowskiPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom100:02:05
1289GrzegorzNowakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w KaszowieKaszów100:02:10
1290CieślińskaNadiaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom100:02:10
1291DariaLiwajSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól100:02:10
1292GrzejszczakKlaudiaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom100:02:14
1293JanPrzybyszSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci WrzesińskichWrześnia100:02:25
1294RozaliaPawlikbrakbrak100:02:31
1295FilipWinnickibrakbrak100:02:31
1296NinaGórniakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik100:02:37
1297LeonSuchańskiSzkoła Podstawowa nr 1Kłobuck100:02:39
1298PawełZimnalSzkoła Podstawowa im. Aleksandra KamińskiegoSmolice100:02:42
1299HaniaZdebikSzkoła Podstawowa nr 41Kraków100:02:44
1300JuliaPawelczykSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl100:02:44
1301SZYMONDĄDELASzkoła Podstawowa nr 1Kłobuck100:02:45
1302RadosławNurkiewiczPrywatna szkoła w RedzieReda100:02:53
1303AleksySprusińskiKatolickie Szkoły Niepubliczne im. św. Jana Pawła IIPruszcz Gdański100:02:57
1304AdamMęczkowskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl100:02:58
1305KarolinaKazałaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec100:02:58
1306BartekNurkiewiczPrywatna szkoła w RedzieReda100:02:59
1307FilipMatusikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec100:03:02
1308FilipWęgielPubliczna Szkoła w PłokachPłoki100:03:04
1309AdrianKuklińskibrakbrak100:03:06
1310DubrownaBlankaSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w GąskachGąski100:03:09
1311OliwiaKołodziejczykSzkoła Podstawowa w ZarebieZaręba100:03:14
1312LenaRzepkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Pułtusk100:03:14
1313NataliaBiałasPijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w ŁowiczuŁowicz100:03:18
1314PiotrWaligóraSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań100:03:19
1315FranciszekKacSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LucynowieLucynów100:03:19
1316JoannaSkrzypkoSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok100:03:25
1317AdrianJędruszynaSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa100:03:27
1318KarolinaPieńkosbrakbrak100:03:28
1319PiotrOsiewakZS-P W STOBIECKU SZLACHECKIMStobiecko Szlacheckie100:03:29
1320SadowskiKubaSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi100:03:30
1321LauraKopiecSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze100:03:32
1322FRANCISZEKKOTULASzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa100:03:34
1323MarcelinaMigdalSzkoła Podstawowa w KurowieKurów100:03:43
1324JustynaMargasbrakbrak100:03:44
1325MarcelŚmigielskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca100:03:49
1326MartynaWojtyraGminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3Rębielice Królewskie100:03:49
1327LiliaSzczepaniakSzkoła Podstawowa im.J.SłowackiegoGolina100:03:51
1328SzymonkubicaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków100:03:57
1329AlicjaJarosiewiczSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków100:03:58
1330AgataPukMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów100:04:00
1331NataliaTurczykPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom100:04:02
1332OliwiaMichalskabrakbrak100:04:04
1333PiotrOsińskiSzkoła Podstawowa Nr7Gdańsk100:04:14
1334BartoszJakubiakSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w PcimiuPcim100:04:14
1335LenaSkawińskaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów100:04:15
1336OlaOrdyniakSzkoła Podstawowa im.POW w OstrówkuOstrówek100:04:20
1337KajetanRylskiSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków100:04:28
1338NatanaelKaczmarczykSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów100:04:29
1339AnielaBazylewiczPodstawowa nr1Góra100:04:32
1340DawidPawłowskiZespół SzkółLipiany100:04:44
1341JuliaMrożekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w KaszowieKaszów100:04:44
1343GrabowskaVanessaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom100:04:57
1344LewczukAntoniSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi100:04:59
1345GabrielaChojeckaSzkoła Podstawowa w KwaskowieKwaskow100:05:02
1346FeliksWitonPałac MłodzieżyWarszawa100:05:14
1347UczeńTestowySzkoła Podstawowa w TurzyTurza100:05:31
1348WiktoriaDeliśSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa100:05:32
1349IgnacyTomczewskiDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź100:05:45
1350JuliaGabryśbrakbrak100:05:45
1351PaulinaMarcinkiewiczKatolickie Szkoły Niepubliczne im. św. Jana Pawła IIPruszcz Gdański100:05:53
1352FilipKępińskiSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec100:05:54
1353AntoniStaszowskiSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa100:05:56
1354DominikKamionkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice100:06:01
1355KoniecznyAmelia MajaSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice100:06:04
1356FranciszekKotarbaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec100:06:24
1357RobertLudwikowskiDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków100:06:25
1358MiłoszGigielbrakbrak100:07:15
1359MaryamsuleymanovaASWWROCŁAW100:07:16
1360PatrycjaWarzochaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa100:07:26
1361ZosiaByrskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec100:07:49
1362CisBarłomiejPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom100:07:55
1363IgaMichalczewskaSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków100:08:15
1364GabryielaMuchaSzkoła Podstawowa nr 62Poznań100:08:20
1365ZuzannaKuliśSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl100:08:23
1366GabrielaPielochSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl100:08:32
1367MarysiaSkrobekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów100:08:36
1368IgorWawrzyniakSzkoła Podstawowa nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego w KaliszuKalisz100:09:17
1369JustynaSeniukPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona100:09:22
1370KacperGorczyckiZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki100:09:49
1371MajaPalutekGminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3Rębielice Królewskie100:10:55
1372MichałBąkSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań100:11:10
1373AlicjaDudzikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom100:11:58
1374MarcelTarczewskibrakbrak100:12:56
1375MaksymilianBaranSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań100:13:10
1376ZofiaLassakbrakbrak100:14:18
1377GabrysiaPytlewiczSzkoła Podstawowa im.J.SłowackiegoGolina100:14:40
1378KubaMalinowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy100:15:25
1379AleksanderHorembałaSzkoła Podstawowa nr 28z Oddziałami IntegracyjnymiLublin100:15:49
1380AniaKinczelbrakbrak100:15:52
1381KacperPurolSzkoła Podstawowa im.J.SłowackiegoGolina100:15:56
1382AlicjaOstrowskasp 366Warszawa100:16:33
1383KrzysztofPrzybylskiSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno100:17:18
1384MajaCzarnieckaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków100:17:59
1385PiotrSowaSzkoła Podstawowa w TurzyTurza100:19:14
1386MariaSeteraSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty100:19:19
1387KristinaPokholchukSP368Warszawa100:19:59
1388MartynaRutynaPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona100:20:24
1389KubaMargasSzkoła Podstawowa nr 199Łódź100:20:34
1390AleksOpaczyńskiMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów100:20:39
1391WiktoriaRutynaPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona100:21:39
1392OliwiaCholerzyńskaSZKOŁA PODSTAWOWA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NOBILITO W CZĘSTOCHOWIECzęstochowa100:21:56
1393FranciszekBzdekSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w PcimiuPcim100:22:23
1394MikołajMisztalPubliczna Szkoła Podstawowa w Starym WaliszewieStary Waliszew100:22:27
1395WiktorBiczyskoZespół Szkół im. Jana Pawła II w LaskachLaski100:23:03
1396MikołajSienniakZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw100:24:49
1397AleksandraCiesielskaSzkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki100:25:27
1398IgorKrawczykSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BrodachBrody100:25:43
1399MarcelZimbickiSP w MysiadleMysiadło100:25:54
1400LeonNapierałaSzkoła Podstawowa nr 62Poznań100:25:54
1401PatrykBednarskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl100:25:57
1402KorneliaMagońSzkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w ŻurawiczkachPrzeworsk100:26:50
1403FilipBochnackiSzkoła Podstawowa nr 203 im. Antoniny i Jana ŻabińskichWarszawa100:27:02
1404KacperPodsiadłySzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiPołaniec100:28:17
1405AlicjaBałdygaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl100:28:42
1406MateuszKasprzykowskibrakbrak100:29:20
1407BieleckiAdrianSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi100:31:52
1408MonikaPełechataSzkoła Podstawowa w ZarebieZaręba100:36:35
1409GiorgiapennellaASWWROCŁAW100:37:45
1410MiłoszRbrakbrak100:39:20
1411weronikakrzemińskaSzkoła Podstawowa nr 1Kłobuck100:48:44
1412AgataMatyjaGminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3Rębielice Królewskie100:55:53
1413TomaszLuksaSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia100:57:38
1414AnhelinaMatusiakSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA101:12:36
1415AdamJankowskiSzkoła PodstawowaBuk101:20:17
1416LilianaWajdabrakbrak101:23:39
1417KamińskaMilenaZS BolewiceBolewice101:24:32
1418FilipJastrzębskibrakbrak101:26:13
1419JuliaKuśZS-P W STOBIECKU SZLACHECKIMStobiecko Szlacheckie101:26:38
1420KasperSiegieńbrakbrak101:26:47
1421NataliaJasnoszSP ŁowczówŁowczów101:26:54
1422Dawid6Katolickie Szkoły Niepubliczne im. św. Jana Pawła IIPruszcz Gdański101:33:48
1423TomaszRajkowskiSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa101:40:08
1424MariaBalickaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w KaszowieKaszów102:09:19
1425AleksandraNowakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 52 SpectoPoznań102:11:47
1426OlafPadłoSzkoła Podstawowa nr 373 im.I. J. PaderewskiegoWarszawa102:12:15
1427MarcelinaSówkaGminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3Rębielice Królewskie103:08:11
1428JanUrbańskibrakbrak103:47:26
1429AdrianSławińskiSzkoła Podstawowa nr 19 BiałystokBiałystok103:51:28
1430GracjanDębskiSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne103:56:42

Wielki Finał

Nagrody

Nagrodami w Wielkim Finale są:

– Pakiet pomocny Heroo Mobile dla 50 pierwszych osób

– Laptop Lenovo IdeaPad Gaming dla 1 najlepszej osoby

Ze zwycięzcami nagród rzeczowych organizatorzy skontaktują się osobiście w ciągu 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników.

50x

PAKIET POMOCNY
6 miesięcy za darmo

1x

LAPTOP
Lenovo IdeaPad Gaming / 16GB RAM / GeForce GTX 1650Ti + AMD Radeon™ Graphics

Klasyfikacja generalna

200 osób z najlepszymi czasami, które awansują do Wielkiego Finału. Lista aktualizowana jest po każdej turze konkursu.

KlasyfikacjaImięNazwiskoSzkołaMiastoLiczba rozwiązanych zadańCzas rozwiązywania
1KaterynaKoziyDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1000:09:22
2MiłoszGraszaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1000:10:00
3PawełKarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1000:10:41
4KrzyśBiedrońZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki1000:10:55
5DawidKrawczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała1000:11:16
6PiotrGrzybbrakbrak1000:13:29
7TomaszKarkowskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1000:13:45
8SzymonRozmejSzkoła podstawowa nr 28Lublin1000:14:01
9MichałRoguzSzkoła Podstawowa Nr 79Łódź1000:14:21
10DamianPierskallaPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki1000:14:27
11FranciszekFamielecPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny1000:16:58
12MikołajTkalińskibrakbrak1000:17:00
13WiktoriaWęgrzynSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce1000:17:13
14KrzysztofMichulecSzkoła Podstawowa nr 10Tychy1000:17:50
15WiktorGatnerSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław1000:18:16
16MichałMaciołkaSzkoła Podstawowa nr 118 WrocławWrocław1000:18:23
17AdamSzymaszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin1000:21:19
18OlgaKosowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1000:26:50
19MichałKarasińskiZespół Krztałcenia i Wychowania w StężycyStężyca1000:27:06
20FilipTolarzZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Wodzisław Śląski1000:28:45
21RoksanaPietrasiukbrakbrak1000:28:45
22TadekKiełczykowskiSP nr 2Piaseczno1000:29:02
23WiktorZiembaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1000:30:22
24FranciszekKwiendaczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik1000:30:32
25TomekRoszakSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań1000:30:46
26MariaGrulkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1000:31:38
27TomaszMikrutSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica1000:32:33
28EwelinaWłodarskaSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1000:32:52
29TomekDziedziulSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki1000:32:58
30MałgorzataOrepukSP nr 2Piaseczno1000:33:23
31KarolCzołombitkoSP42Białystok1000:34:09
32TomekPrzybyłaSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów1000:35:26
33AndrzejKowalZespół Szkolno-PrzedszkolnyWolbrom1000:35:49
34JulianMaciejewskiSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz1000:35:57
35IgnacyKrzyżanowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie03-185 Warszawa1000:36:19
36NataliaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1000:36:20
37MaksymilianKorzystkaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1000:36:38
38MikołajKaczmarczykSP368Warszawa1000:37:03
39KrystianPrusekSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów1000:37:58
40NataliaWojewnikbrakbrak1000:38:39
41JanWinnickiSzkoła PodstawowaWyrzysk1000:39:08
42GallAnonimbrakbrak1000:39:44
43JanMichalakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1000:41:20
44DawidGłębowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1000:41:26
45FranciszekKrowickiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa1000:41:27
46WojciechKrzaczyńskiSP27Katowice1000:41:50
47TymonDoboszSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo1000:41:55
48MaciejKubiczekSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno1000:42:20
49DominikCiarcińskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc1000:43:14
50StanisławJaśkowskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1000:43:33
51WiktorLacroixSzkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra1000:44:52
52KalinaKosowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1000:45:09
53JulianZiniewiczbrakbrak1000:45:35
54KrzysztofZiniewiczbrakbrak1000:45:40
55TymonZiniewiczbrakbrak1000:45:45
56KingaKucharskabrakbrak1000:46:15
57AntoniGrudzieńZespół Szkolno-PrzedszkolnyWolbrom1000:46:29
58FranekPopardowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1000:47:05
59KalinaRachwałSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia1000:47:17
60MajaJózwikbrakbrak1000:48:32
61JurekChałupskibrakbrak1000:49:04
62JakubFamulskiSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza1000:50:25
63EmiliaKlimaszSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1000:50:27
64SoluchWiktorSzkoła Podstawowa nr 95 im. W. Broniewskiego w KrakowieKraków1000:50:53
65HaniaBublewiczNiepubliczna Szkoła Podstwowa im F. MagellanaPiaseczno1000:51:19
66MarcinOlejarzSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze1000:51:24
67IgnacyMaruszakbrakbrak1000:51:59
68MikołajKojłoSP im. Alberta EinsteinaNowy Dwór Maz.1000:52:52
69DariaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1000:54:22
70KamilWinczaszekSzkoła Podstawa nr 1 im. M. KopernikaSiechnice1000:54:43
71WojtekWawakbrakbrak1000:56:51
72PrzemysławCzaplaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1000:57:14
73YehorGoroshenkoZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1000:57:14
74OliwierWierzelewskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1000:57:30
75LenaJakimowiczEuropejska Szkoła Podstawowa i LiceumZielona Góra1000:57:40
76WiktoriaWojciechowskabrakbrak1000:57:56
77AleksanderKowalSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków1000:58:09
78KsaweryTyszerSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz1001:00:58
79JacekGorskibrakbrak1001:01:05
80MiłoszMiciudaEuropejska Szkoła Podstawowa i LiceumZielona Góra1001:01:09
81MaciejBednarekEuropejska Szkoła Podstawowa i LiceumZielona Góra1001:01:14
82JulianKowalewskiPałac MłodzieżyWarszawa1001:01:17
83TomaszWojciechowskibrakbrak1001:01:45
84OlgaMierzwińskaZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo1001:01:56
85YahorLiutkevichEuropejska Szkoła Podstawowa i LiceumZielona Góra1001:02:08
86RegułaJacekSzkoła Podstawowa nr 3 w PszowiePszów1001:02:19
87SabinaPrzybyszPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole1001:02:42
88JakubKorbasSzkoła Podstawowa Nr 2Dobczyce1001:03:56
89LeonWagnerSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1001:04:35
90TymonWagnerSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1001:04:36
91AdamPietrzakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec1001:05:27
92KacperPycińskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1001:06:36
93SzymonDorszSzkoła Podstawowa nr 12Elbląg1001:07:12
94BorysCinalSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków1001:08:00
95OliwierAłaszewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów1001:09:54
96AleksanderNiemiecASWWROCŁAW1001:11:35
97KlaudiaRemiszewskaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w PtakachPtaki1001:11:45
98MateuszBorwinSzkoła Podstawowa 162Łódź1001:13:44
99AntoniGapskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału PomorskiegoBydgoszcz1001:13:53
100KarolinaGumułkabrakbrak1001:13:55
101OlgaNowakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1001:14:14
102MajaJeziorskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława1001:17:52
103IgnacyKrólikiewiczSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków1001:18:36
104MichałGąsiorbrakbrak1001:19:07
105KubaMoskwabrakbrak1001:19:34
106DawidStellmachZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna1001:19:44
107StanisławZduńczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi1001:20:58
108TomekStolarczykPałac MłodzieżyWarszawa1001:21:42
109MaciejKastelikSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa1001:21:45
110MichałWojciechowskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1001:22:44
111WiktorMikodaSzkoła Podstawowa im. ks. J.Twardowskiego w ChylicachChylice1001:25:21
112FranciszekKuterZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice1001:25:29
113MikołajSambakSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków1001:26:09
114KrzysztofNowakSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań1001:26:21
115AleksanderUrbanSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk1001:26:25
116ALEKSANDRAWOJTCZAKbrakbrak1001:27:10
117WojtekMichalskiSzkoła Podstawowa nr 62Poznań1001:28:19
118AlicjaHofmanSP27Katowice1001:29:27
119franciszekundakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1001:29:54
120DamianMichałekSzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra SzembekaWarszawa1001:30:59
121FilipPodwalnyAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1001:32:30
122MarcelLubikowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1001:35:25
123NataliaRodakowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1001:35:49
124SamuelBarańskiSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1001:37:35
125AdriannaKaszewskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice1001:39:17
126KamilZarzyckiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Pruszcz Gd.1001:39:28
127CezaryProkopiakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1001:41:23
128helakoperbrakbrak1001:41:28
129ZofiaWoźniczekSpołeczna Szkoła PodstawowaBudziska1001:43:48
130LeszekBrachSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1001:45:36
131MajaFlorczykNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1001:46:05
132GabrielaWijatkowskaDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź1001:46:13
133KrzysztofChęcińskiEdukacja domowaZbludza1001:46:50
134MarcelinaDominZespół Szkół im. o. M. ŻelazkaChludowo1001:48:11
135NataliaBielatSzkoła PodstawowaPołaniec1001:48:23
136MarcinBajorSzkoła Podstawowa nr 35Gdynia1001:48:50
137FranciszekWiniarskibrakbrak1001:48:52
138PiotrKowalskibrakbrak1001:49:18
139GabrielMirowskiDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź1001:49:39
140AntoniWiniarskibrakbrak1001:50:19
141MalwinaCpałkabrakbrak1001:51:19
142JanZawadzkiSzkoła Podstawowa 148Kraków1001:51:59
143AntekŚlęzakSzkoła Podstawowa nr 199Łódź1001:52:07
144PawełSadobrakbrak1001:52:13
145StanisławŁatuszkoSP nr 2Piaseczno1001:53:59
146JerzyKozłowskiSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk1001:54:19
147ZofiaJurczakbrakbrak1001:59:29
148AgataNowakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1001:59:49
149WeronikaPawlasSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy1002:01:25
150WiktorMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1002:01:35
151guguś333Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy1002:01:38
152OliwiaZamojskaSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz1002:02:56
153AdamSzablowskiSzkoła Podstawowa nr 6Dębica1002:03:15
154AnnaMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1002:03:45
155JakubKuligowskiSzkoła Podstawowa nr 114Kraków1002:05:02
156DariuszMusiałSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w GdańskuGdańsk1002:06:36
157TymoteuszStawickiSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1002:14:43
158MikołajHernikDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1002:15:06
159FilipSzałekSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk1002:17:34
160DariaDelidaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk1002:21:26
161JulianSkaradzińskiZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1002:22:54
162BartoszNowaczykZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice1002:25:01
163NikolaOziębałaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1002:25:21
165MichałkadhdSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówKraków1002:26:10
166MantajAntoninaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1002:26:25
167MagdalenaPietrzykSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia1002:27:12
169MajaSzałekbrakbrak1002:29:29
170FranciszekTywanekSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa1002:35:15
171AnnaPiotrPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1002:36:29
172SzymonPołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1002:37:08
173JulitaDuszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 114Kraków1002:38:21
174ZosiaŁukaszewskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre1002:40:05
175MateuszStachuraSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia1002:42:53
176LeonPawlikSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź1002:44:10
177BartłomiejJaszczakSzkoła Podstawowa w CieszewieCieszewo1002:46:45
178FilipOlejarzSzkoła Podstawowa nr 114Kraków1002:48:03
179AlicjaWolakSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg1002:48:43
180OskarKowalewskiSP368Warszawa1002:49:04
181MantajZofiaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1002:49:54
182FranciszekMantajSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1002:50:45
183OleksandrPozniakASWWROCŁAW1002:52:00
184HelenkaLoeschSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1002:54:41
185MagdaJadczakSzkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w ŁodziŁódź1002:57:38
186MagdalenaSochaZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice1002:59:10
187MateuszRysiewiczSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin1003:01:49
188SzymonSiedlikSzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie33-100 Tarnów1003:04:23
189AleksanderKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 39 w SosnowcuSosnowiec1003:04:47
190AnielaLichotaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno1003:06:36
191MajaKyselaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1003:08:04
192NataliaBembenekPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków1003:10:54
193AlisaPalnitkaiaASWWROCŁAW1003:10:56
194FilipSzczęśniewskiSP368Warszawa1003:10:58
195igorpołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1003:12:21
196SzymonRozumSzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie33-100 Tarnów1003:13:28
197JuliaKozakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1003:14:18
198MaciejRuszałaZespół Szkół MuzycznychKrosno1003:16:50
199AmeliaŁSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin1003:20:06
200MilenaSłyszSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa1003:20:15

Klasyfikacja nauczycieli

Nagrody specjalne dla szkół

Dla 50 nauczycieli, którzy zgłoszą największą liczbę uczniów do konkursu, czekają zestawy naszych gadżetów.

Aby uczeń liczony był jako zgłoszony, niezbędne jest mailowe potwierdzenie jego udziału w konkursie przez opiekunów (dowiedz się więcej)

W przypadku remisu – czyli tej samej liczby uczniów zgłoszonych przez kilku nauczycieli o zwycięstwie zdecyduje pozycja w klasyfikacji generalnej najlepszego ze zgłoszonych przez nich uczniów

Certyfikat

Dodatkowo każdy nauczyciel i każda ze szkół reprezentowana przez 50 wyróżnionych nauczycieli otrzymają od nas certyfikaty SUPER BELFRA i SUPER SZKOŁY PIXBLOCKS, potwierdzające udział w naszym konkursie.

50x

ZESTAW GADŻETÓW
kubek, pendrive 8GB, podkładka pod mysz

Klasyfikacja nauczycieli

Lista wszystkich nauczycieli, w których klasach znajdują się zarejestrowani w konkursie uczniowie. Wyniki są aktualizowane po każdej z tur konkursu.

KlasyfikacjaLiczba zarejestrowanych uczniówImięNazwiskoSkrócony email
172PawełSzczęsny(...).szczesny@psp4.radom.pl
261MałgorzataWitkiewicz(...)rzata.witkiewicz@gmail.com
352IlonaCieśla(...)i@gazeta.pl
448KingaWindak(...)apodstawowa159@gmail.com
538LeszekProkopiak(...)kopiak@sp-pallotti.pl
628MarzenaLesińska Wardawy(...)ska.marzena@wp.pl
727TomaszFellenberg(...)l@sp77poznan.onmicrosoft.com
825KrzysztofZimnoch(...)ch@o2.pl
924MariuszKoń(...)manowa@gmail.com
1023MarcinPączyński(...)nski_m@op.pl
1122LeszekSkocki(...)@szkolaprogramowania.cybertree.pl
1221IreneuszPołeć(...)usz.polec@gmail.com
1320MałgorzataChmielewska(...)lewscyjmw@gazeta.pl
1420EdytaWitkowska(...)_68@o2.pl
1519MałgorzataSznapka(...)matykmsp2@gmail.com
1619SylwiaWylazłowska(...)azlowska@sp199.elodz.edu.pl
1718TomaszŚniadecki(...)decki@gmail.com
1818DorotaGebhardt(...)szczecin.pl@gmail.com
1918AgnieszkaMaliszewska(...)chamal@gmail.com
2017AgataCeynowa(...).julia.ceynowa@gmail.com
2117ŁukaszSzajnowski(...)z.szajnowski@spdavinci.pl
2217KatarzynaBłuś(...)zyna.blus@zsp22.wroclaw.pl
2317IwonaPiotrowska(...)a10@interia.pl
2416JoannaPaluch(...)s.paluch@gmail.com
2516ZbigniewOrchowski(...)@sp3slupca.pl
2615SebastianLisiecki(...)l292@gmail.com
2715MałgorzataMościńska(...)rzata.moscinska@sppilona.pl
2815MałgorzataNowak(...)35@interia.pl
2915KatarzynaZałęska(...)@e-informat.pl
3015DariuszRychlicki(...)ickidariusz@gmail.com
3114BernadetaMacoń(...)deta.macon@gmail.com
3214AnnaMatysiak(...)iak.a@wp.pl
3314JolantaCepińska(...)ad@poczta.onet.pl
3414HannaSilbernagel(...)ka333@wp.pl
3514MariuszWięcek(...)cek@akademiaprymusa.edu.pl
3614RobertDulęba(...)leba@gmail.com
3713JolantaOlejniczak(...)lejniczak@interia.pl
3813JoannaSekuła(...)a_sekula@spwmy.edu.pl
3913ŁukaszNowak(...)s11@wp.pl
4013AnnaSobiak(...)k.anna@spolecznadwojka.pl
4112AGNIESZKARESZKA(...)szka.reszka@xl.wp.pl
4212DanutaKaniewska(...)da@wp.pl
4312KrzysztofPołom(...)os17@gmail.com
4412KatarzynaKędziora(...)bp@o2.pl
4512JustynaMichalska(...)lskajustyna3@gmail.com
4612JacekWojewodzic(...)ewodzic@poczta.fm
4712SylwiaWylazłowska(...)lowska.s@to.edu.pl
4812RafałCiuruś(...)s_rafal@sp114.krakow.pl
4912MarlenaŚwierczek(...)na.malisz@gmail.com
5011PiotrPawlikowski(...).pawlikowski@cempiaseczno.edu.pl
5111SebastianKotlarek(...)tian.kotlarek@psp4kozienice.pl
5211JoannaPycińska(...)nska@gmail.com
5311EwaSzymanowska(...)anowska1@sp2zgora.pl
5411KasiaBednarek(...)rek_katarzyna@wp.pl
5511DorotaLisiecka-Gara(...)a@wp.pl
5611AndrzejKaszuba(...)aszuba@szkola95.onmicrosoft.com
5710AgnieszkaKrzymin(...)pk.pl
5810ArkadiuszMorga(...)@interia.eu
5910LucynaLupa(...)alupa@gmail.com
609KasiaK(...)kk@autograf.pl
619KatarzynaSolecka(...)a@onet.eu
629KatarzynaMichalska-Rojek(...)ek.psp3@gmail.com
639KrzysztofDudek(...).edu@gmail.com
649HenrykaŁuźniak(...)ka.luzniak@gmail.com
659BartłomiejBiedroń(...)ron@op.pl
669BartoszJakus(...)sz.jakus@nurt.edu.pl
679AgnieszkaLisowska(...)ch@gmail.com
689AnnaSośniak(...)ak.gzspnr3@gmail.com
699MarzenaAdamska(...)naada@interia.pl
708MICHAŁSADOWSKI(...)l.sadowski@smartschool.lodz.pl
718MonikaNocoń(...)a_noc@interia.pl
728MarcinUrbaniak(...)nmat@sp12.kalisz.pl
738MałgorzataSłomka(...)mka17@wp.pl
748SylwesterB(...)ster.byzdra@gmail.com
758TatianaPałka Witowska(...)na@witos.x.pl
768TomaszSłowicki(...)wicki@psp10opole.eu
778RomanKurowiecki(...)owiecki@spopalenica.pl
788AnitaChmielewska(...)elewska@sp2k.pl
798AgnieszkaRóg(...)rak@interia.pl
808DorotaDiakowicz(...)adiakowicz@gmail.com
818ElzbietaP(...)ijarzy@gmail.com
828EdytaP(...).pradelska@gmail.com
838IwonaPlawgo(...)ona.iwona@gmail.com
847ElżbietaSkoneczna(...)alubochnia@poczta.onet.pl
857JoannaBondaryk(...)ond@op.pl
867JarosławSobota(...)ta@poczta.onet.pl
877KorneliaTopor-Pustelnik(...)rpustelnik@spgolina.edu.pl
887KingaSzydeł(...)szydel@gmail.com
897LeszekKuszczyk(...)spborkowo.pomorskie.pl
907MagdalenaChlebowska(...)owska.m@gmail.com
917magdalenakaraś(...)lena.karas86@gmail.com
927DanutaWieczorek(...)orekdanuta@poczta.onet.pl
937AleksanderGruszczyński(...)u58@gmail.com
947AgnieszkaLaskowska(...)kowska@hotmail.com
957RenataSuch(...)u911@gmail.com
967RafałNiczyporuk(...)niczyporuk@gmail.com
977RenPleba(...)l221@gmail.com
987MarcinDomagała(...)lay@gmail.com
997MariuszZajączkowski(...)zkowski.mariusz@sp1gora.edu.pl
1007MarzenaLesińska(...)ska_marzena@wp.pl
1017MarzenaMarzena(...)anska@sp118.pl
1026MarzenaSałek - Jęchorek(...)na.jechorek@gmail.com
1036MarcinStec(...)789@gmail.com
1046PatrykGłówczewski(...)kglowczewski@gmail.com
1056SylwiaJanik(...)a.dryka@gmail.com
1066UrszulaOwczarek-Duplaga(...)@wp.pl
1076AgnieszkaZięba(...)ba@poczta.fm
1086AnetaGrabowska(...)abowska@gmail.com
1096AnnaJałowińska(...)winska@sp28.lublin.eu
1106AnnaLewandowska(...)ndowska@sp360.warszawa.pl
1116AnnaWysocka(...)ocka@sp10.lubin.pl
1126BeataZawrotniak(...)0204@wp.pl
1136AnnaW(...)zniecka5@gmail.com
1146ŁukaszRadosz(...)sz@sms-nobilito.pl
1156KrzysztofTrojanowski(...)janowski@zs-lipiany.pl
1166JustynaTurek(...)justyna.77@gmail.com
1176JolantaKrępeć(...)pec@g1kg.pl
1186JoannaPolcyn- Ostrowska(...)nka1@interia.pl
1196EwelinaPyrkosz(...)kosz@gmail.com
1206HonorataKłosowska(...)sowska@szkolachylice.pl
1215JoannaGroszek(...)zek20@wp.eu
1225JoannaCzyżowicz(...)zowicz@op.pl
1235EdytaOleksy(...)ksy@zsp.wolbrom.pl
1245KamilFrąckowiak(...)kfc@gmail.com
1255MaciejMrozek(...)ek@spczernica.pl
1265MałgorzataJiers(...)l@vp.pl
1275BlankaKulczycka(...)akulczycka@op.pl
1285dorotahumienna(...)ienna@zsm.torun.pl
1295CecyliaDzierzenga(...)ia.dzierzenga@gmail.com
1305DanielMiszke(...)zke@sp1kg.pl
1315AnnaZaremba(...)2148@gmail.com
1325AgataZejer-Bazylewska(...)zejer@gmail.com
1335SławomirKrajewski(...)s3e@gmail.com
1345MichałKęska(...)a@heliantus.pl
1355MartaP(...)a@pm.waw.pl
1365MonikaUlmaniec(...)niec@interia.pl
1375NataliaMichalska(...)halska.sp11@o2.pl
1385MilenaFajfer(...)a.fajfer@interia.pl
1395MartaKolka(...)ab@interia.pl
1405MarcinSłomka(...)nsl1@poczta.onet.pl
1414MarcinSocha(...).marcin@czworka.edu.pl
1424MałgorzataW(...)_war@go2.pl
1434MariuszP(...)sz.pawlak@wp.pl
1444MonikaMaleńczyk(...)amalenczyk@o2.pl
1454MarzenaZiółek(...)nazio@o2.pl
1464MichałPietraszko(...)l.pietraszko@tak.opole.pl
1474RyszardRatuś(...)s@op.pl
1484SebastianKotlarek(...)tian.kotlarek@janikow.edu.pl
1494RobertSerafin(...)t.s@wieliczkamontessori.pl
1504RobertWójtych(...)9@wp.pl
1514StanisławaLomperta(...)ert@o2.pl
1524TomaszPiasecki(...)k135@gmail.com
1534nauczycielsp16(...)ycielsp16@gmail.com
1544PiotrŚlęczkowski(...).sleczkowski71@gmail.com
1554AgnieszkaBaran(...)af84@gmail.com
1564AgnieszkaBłażejewska(...)3@wp.pl
1574AgaMi(...)matyka@sp24.nazwa.pl
1584AgataSawicka(...)at@poczta.onet.pl
1594AgnieszkaPowolna(...)szka@gmail.com
1604AnnaRozalska(...)el@gmail.com
1614DanielWidło(...)l.widlo@psp2bochnia.pl
1624DorotaGontarz(...)arz@sp21.lublin.pl
1634BeataSiekierska(...)s2@op.pl
1644BeataKrupiniewicz(...)19@op.pl
1654BarbaraKopyt(...)t@sp18.resman.pl
1664ArturJendrzejewski(...)jendrzejewski@op.pl
1674MałgorzataJarosz(...)sz@sp45.pl
1684MagdalenaKubalka-Pluta(...)ka@gmail.com
1694KrzysztofKrzywdziński(...)wd@gmail.com
1704KonradWiśniowicz(...)niowicz@wp.pl
1714KalinaHoffmann(...)ahoffmann@wp.pl
1724KatarzynaKowolik(...)-22@o2.pl
1734JacekIgnaszak(...)zak@interia.pl
1744JanuszProniewski(...)n@mail.com
1754JoannaWojda(...)wnianapietrze@gmail.com
1764HenrykKuźma(...)ZM84@eszkola.opolskie.pl
1774ElżbietaPiszczatowska(...)zczatowska@wp.pl
1784EwaMakochoń(...)k@vp.pl
1793EwaMarcinek(...)arcinek@krakow.sternik.edu.pl
1803EwaNowak(...)k1412@gmail.com
1813GS(...)uchow@gmail.com
1823GabrielaStokłosa(...)b04@gmail.com
1833HonorataIlmer(...)atailmer@interia.pl
1843JadwigaFester(...)r_j@poczta.onet.pl
1853JakubJanisz(...)janisz@poczta.fm
1863JacekŁepkowski(...)tem@wp.pl
1873IzabelaStarzec(...)arzec1@gmail.com
1883IzabelaWalijewska(...)lijewska@op.pl
1893KatarzynaMędrzycka(...)rzycka@kornel.edu.pl
1903KasiaBiałogrodzka(...)grodzka.k@gmail.com
1913MagdalenaZiębińska(...)alena@gmail.com
1923DorotaCebula(...)a1promg@gmail.com
1933EdytaRadomska(...)omska@sp5.gostyn.pl
1943ElżbietaGalant-Zielonka(...)nka@sp12tczew.pl
1953ElżbietaKossakowska(...)sakowska@psp4pultusk.edu.pl
1963AnnaSłotwińska-Jakubowska(...)slotwinska.jakubowska@gmail.com
1973AnnaFilipiec(...)filipiec@spkoszuty.pl
1983AnnaHoppe(...)r@o2.pl
1993AndrzejKaszuba(...)ej.kaszuba@szkola-mentis.edu.pl
2003AngelikaNiedziela(...)dziela@psp15.edu.pl
2013AgnieszkaPrzybylak(...)rzybylak@gmail.com
2023AleksandraGolik(...)ol@wp.pl
2033AgaGorka(...)mp@op.pl
2043AgataJanicka(...).janicka@onet.pl
2053AgnieseZajac(...)szka.zajac@nurt.edu.pl
2063RafałWłodek(...)lodek@gmail.com
2073RenataKmieciak(...)73@wp.pl
2083PawełGajda(...)a@sp.rzgow.pl
2093PawełKorusiewicz(...)usiewicz@o2.pl
2103SzymonWałowski(...)oteka@zso5.sosnowiec.pl
2113TomaszDeka(...)matyk.tomasz@wp.pl
2123MonikaSzczepaniak(...)adudziak@op.pl
2133NataliaWojciechowska(...)ciechowska@szkola-starebojanowo.pl
2143MonikaJaw(...)a.knoocker@gmail.com
2153MariuszSzyszka(...)windowslive.com
2163MarianGembel(...)ice@gmail.com
2173MariuszBilicki(...)a@wp.pl
2183MałgorzataMościńska(...)rzata.moscinska@szkolagronowog.pl
2193MałgorzataZdziech(...)y@poczta.fm
2203MałgorztaWidera(...)rzatamwidera@gmail.com
2213WiesławaKochan(...)nw@poczta.onet.pl
2223WojciechNowicki(...)icki@sp3kg.pl
2233ZbigniewKwieciński(...)cinski@sp28.lublin.eu
2243ZenobiaThiel(...)el@szkola-starebojanowo.pl
2253ZofiaMarkowska(...).markowska@ssp.brzozowa.pl
2262UrszulaKułach(...)h.urszula@gmail.com
2272UrszulaOwczarek-Duplaga(...)zarek-duplaga@zspwiszniamala.pl
2282ZygmuntPilarek(...)nt.pilarek@gmail.com
2292MałgorzataWitkiewicz(...)ewiczm633@gmail.com
2302MałgorzataMadej(...)zata33@interia.pl
2312MałgorzataSobczyk(...)rzata.sobczyk@sp7.ovh
2322MartaKurko(...)a.ma@wp.pl
2332MartaNowak(...)nowak05@gmail.com
2342MartaBochniak(...)hniak@sp1kg.pl
2352MariuszWitkowski(...)kowski@spkawnice.pl
2362MonikaKleczewska(...)czewska@elfnet.edu.pl
2372MONIKATOMANA(...)a.tomana@wp.pl
2382MonikaDerewońko(...)aderewonko@poczta.onet.pl
2392MichałKlak(...)l.klak@kuChwaleMaryi.pl
2402MichałJagieła(...)ljagiela@op.pl
2412SylwiaToryfter(...)a76s@wp.pl
2422TeresaKorona-Garbacik(...)agarbacik@interia.pl
2432SzymonStankiewicz(...)nstan@vp.pl
2442PatrykGłówczewski(...)k.glowczewski.sp1@gmail.com
2452RobertGozdzik(...)t.gozdzik@sp4konin.pl
2462SebastianBilwin(...)win@op.pl
2472PawełUrbański(...)b@wp.pl
2482PiotrBadura(...)badura@legioszkola.pl
2492RenataKwiatkowska(...)4@wp.pl
2502PiotrPawlikowski(...)_pawlikowski@spwmy.edu.pl
2512PiotrKośka(...)eke@vp.pl
2522PiotrKrążek(...)kraz@poczta.fm
2532AgnieszkaAndrzejewska(...)ejewskaost@poczta.onet.pl
2542AdamDzedzej(...)dzedzej@gmail.com
2552AdriannaSzarzyńska(...)trona@gmail.com
2562AgaBanasik(...)asik.naucz@outlook.com
2572AleksandraDudzinska(...)dzinska@wp.pl
2582AlbertHodorowicz(...).ada@spoko.pl
2592AniaLis(...)a-21@o2.pl
2602ANETARACZYKOWSKA(...).RACZYKOWSKA@GMAIL.COM
2612AnnaNowak(...)nia87@gmail.com
2622AnnaOstapczuk(...)01@vp.pl
2632ArekRostkowski(...)rostek@gmail.com
2642ArkadiuszKot(...)iusz.kot@sp344.onmicrosoft.com
2652AnnaSzymczak(...)szymczak@op.pl
2662AnnaSocha(...)las@poczta.onet.pl
2672DorotkaCH(...)ub@gmail.com
2682BogumiłaKalwarczyk(...)ila.kalwarczyk@gmail.com
2692BożenaWęgrzyn(...)yn_w@interia.pl
2702DanutaUlenberg(...)aul1@wp.pl
2712DariuszWaszczuk(...)r@interia.pl
2722AnetaAdamczyk(...)adamczyk19@wp.pl
2732BarbaraKołcz(...)z@wp.pl
2742BartoszChyś(...)ys82@edu.gdansk.pl
2752AsiaAntoniak Łacwik(...)antoniak@wp.pl
2762BeataR(...)_rokosz@interia.pl
2772BeataAbramowska(...)_abramowska@zsbolewice.com.pl
2782BłażejIdzikowski(...)j.idzikowski@gmail.com
2792MałgorzataDudzik(...)rzata.dudzik@op.pl
2802MałgorzataGoździak(...)rzata.gozdziak@sp2zabki.pl
2812ŁukaszDziarski(...)z.d@spjerzykowo.pl
2822MałgorzataKaźmierczak(...)ia5@wp.pl
2832KrzysztofSudomlak(...)cielnik1@gmail.com
2842KrzystofNowak(...).k@zsmoszczenica.pl
2852LucynaSzyszka(...)a24sz@poczta.fm
2862JustynaAndrzejewska(...)na.andrzejewska@onet.pl
2872KatarzynaGrzebieniarz(...)_22@tlen.pl
2882KatarzynaTabor(...)zyna.tabor@sp148.org
2892JacekKwiatkowski(...)es.kwiatkowski@gmail.com
2902JolantaDąbrowska(...)r21@op.pl
2912JoannaGórnisiewicz(...)ki@gmail.com
2922GrażynaSadlik(...)nasadlik@poczta.onet.pl
2932Grzegorz AdamGmerek(...)rek@sp1kutno.pl
2942HalinaWilk- Brzezicka(...)w@pspdrzonkow.pl
2952Hania🙂(...).glenc@wp.pl
2962IwonaProtasiuk(...).protasiuk@gmail.com
2972ElżbietaSkowronek(...)ow95@edu.lublin.eu
2981ElżbietaWojtkowiak(...)a@interia.pl
2991EmiliaKowalik(...)a@karmazyn.org
3001EwaSawicka(...)enczykowska.sawicka@gmail.com
3011GrażynaKotuła(...)@o2.pl
3021ElżbietaRychlik(...)obrzen@wp.pl
3031EwaWróblewska(...)roblewska1@wp.pl
3041IwonaBasta(...)a@onet.pl
3051IwonaLichota(...)rzyce@o2.pl
3061im(...)i@wp.pl
3071ILONAWIECZORKOWSKA(...)czorkowska@szkola-starebojanowo.pl
3081GrzegorzWilusz(...)orzwilusz@interia.pl
3091JoannaGrabowska(...)a.grabowska@zso2.pl
3101JoannaGoławska(...)spborkowo.pomorskie.pl
3111JoannaKądziela-Bernacka(...)ernacka@op.pl
3121JoannaNowak(...)e1@wp.pl
3131JoannaPudzisz(...)a.pudzisz@gmail.com
3141JózefUrbański(...)ki@wp.pl
3151JoannaWiduch(...)uch@sp10tychy.edu.pl
3161JacekFolaron(...)folaron@sp48.net
3171JacekGawroński(...).gawronski@lasalle.gda.pl
3181IzabelaTopolska(...)s10@wp.pl
3191JakubLaszuk(...).laszuk@debinka.pl
3201JanPiekarz(...)ekarz@wp.pl
3211JanuszJankowski(...)z_jankowski@o2.pl
3221JanuszŁach(...)s68@gmail.com
3231JarekPawelec(...)pawelec@gmail.com
3241JerzyOchmann(...)ochmannde@gmail.com
3251KatyarzynaZajączkowska(...)aczkowska@o2.pl
3261KatarzynaSiedlecka(...)zyna.siedlecka83@gmail.com
3271KonradMikusek(...)d.mikusek@psp21.pl
3281KrystynaFacon(...)yna.facon@sp344.onmicrosoft.com
3291KrzysztofGrądzik(...)dzik@sp50.szkolnastrona.pl
3301kasiakrawicka(...)wicka@wp.pl
3311KasiaNogalska(...)ska.kasia@gmail.com
3321KatarzynaBiałas(...)las@sp5piaseczno.pl
3331KatarzynaCisińska(...)06@poczta.onet.pl
3341KatarzynaMichalska(...)lska.sp21@gmail.com
3351ŁukaszChanek(...)_c@tlen.pl
3361LindaBalonek(...)alonek@gmail.com
3371MaciejPulnar(...)ak@sppsary.pl
3381MagdaMroczek(...)lena.marta.mroczek@gmail.com
3391KrzysztofŁybko(...)pc74@gmail.com
3401MałgorzataLewandowska(...)rzata.lewandowska@zsetczew.pl
3411MałgorzataBadeńska-Onyśk(...)rzata.badenska@poczta.sp293.edu.pl
3421MagdalenaPrzybył(...)lenprzybyl@gmail.com
3431MagdalenaSzablewska(...)a.szablewska@wp.pl
3441MagdalenaSzajer(...)lena.szajer@spn81.edu.pl
3451MagdalenaZabłocka(...)lia3x@o2.pl
3461MagdalenaKoszuk(...)lena.koszuk@szkolasarnaki.pl
3471BogdanGacek(...)ngacek@o2.pl
3481BeataStopczyńska(...)pczynska@pssp.edu.pl
3491BeataZdziech(...)21@wp.pl
3501BeataBugajczyk(...).bugajczyk@sp3zywiec.pl
3511BeataKrupiniewicz(...)2001@gmail.com
3521BartoszRóżański(...)sz.rozanski.sp4@gmail.com
3531BeataRosiak(...)kb@poczta.onet.pl
3541BeataOszajca(...)ca.beata@gmail.com
3551BeataPiekiełko(...)yciel.bp@gmail.com
3561asiaostrowska(...)a.ostrowska80sp@gmail.com
3571BW(...)we@interia.pl
3581BarbaraGomółka(...)olka@sp174.elodz.edu.pl
3591AnnaWiekiera(...)@wp.pl
3601ArletaSzamer-Gimżewska(...)er@wp.pl
3611BarbaraMartewicz(...)martewicz@wp.pl
3621ArturNapiórkowski(...)@psp5.opole.pl
3631DawidPaliński(...)palinski2@gmail.com
3641dianahodyr(...)pucia@poczta.onet.pl
3651DominikaZelerowicz(...)erowicz@sp26.elodz.edu.pl
3661DonataPajzert(...)ert@poczta.fm
3671DanutaKasperowicz(...)erowicz@o2.pl
3681BożenaCzuba(...).bozena@gmail.com
3691BożenaCzuba(...)nito6@tlen.pl
3701DanutaKaliszuk(...)liszuk@wp.pl
3711DagmaraMaxa(...)ra.pawlinska3@wp.pl
3721DamianŁękawa(...)n.lekawa@ok.brzeszcze.pl
3731DamianŁękawa(...)wa@onet.eu
3741EdytaCiosek(...)c1@o2.pl
3751EdytaSędłak(...)lak@sp31.lublin.eu
3761EdytaPierz(...).pierz@szkolamirkow.pl
3771AnnaTruszkowska(...)szkowska@psp4pultusk.edu.pl
3781AnnaPajdak(...)dak@sp1kg.pl
3791AnnaRakowska(...)wska@sp48szczecin.edu.pl
3801AnnaMech(...)mech1967@gmail.com
3811AnnaMizeracka-Nowak(...)@wp.pl
3821AndrzejStrzępka(...)ej.strzepka@outlook.com
3831AnnaBarnicz(...)barnicz@sp60.gdansk.pl
3841AnnaDybska(...)ska@szkola-starebojanowo.pl
3851AnnaMacioszek(...)macioszek@gmail.com
3861AnnaKijo(...)o@sp79.elodz.edu.pl
3871AnnaKijo(...)Kijo@gmail.com
3881AnnaKołodziejczyk(...)odziejczyk@spkraszewo.pl
3891AnnaKopytko(...)opytko@gmail.com
3901AgnieszkaNajman(...)szka.najman@gmail.com
3911AleksandraGriszkienas(...)na77791@wp.pl
3921AleksandraStarszak(...)andra.starszak@wp.pl
3931AlinaUzny(...)uzny@wp.pl
3941AgataJargiela(...)1@tlen.pl
3951AgnieszkaBirecka(...)ka.agnieszka@gmail.com
3961AgnieszkaJaros(...)os@gmail.com
3971PrzemysławDomagała(...)agala@o2.pl
3981PrzemysławKrawczak(...)mbo@gmail.com
3991RafałWłodek(...)@spbabice.edu.pl
4001RenataOrnoch(...)zka@wp.pl
4011RenataRadko(...)a.radko@wp.pl
4021RafałWochna(...)hot.pl
4031RenataKałamaja(...)a.kalamaja@salez.edu.pl
4041PiotrKamiński(...)inski@sp7.edu.gdansk.pl
4051PiotrKapusta(...)ek@pkapusta.pl
4061PiotrKarasiński(...)ras@wp.pl
4071PawełKudyba(...)yba@sp8chelm.pl
4081PawełMierzejewski(...)matyka@oin.pl
4091PawełSamborek(...)77-s@wp.pl
4101PawełHommel(...)hommel1@gmail.com
4111PawełJaszczak(...)zczak@op.pl
4121NorbertNowakowski(...)rt.nowakowski@sp10.gniezno.eu
4131PatrycjaSkrzypczyk(...)pczyk@interia.pl
4141PatrykSobczyk(...)zyk@szkola-dwujezyczna.pl
4151PawelTytko(...)ko@sp31.pl
4161PawełDziak(...)walowa@gmail.com
4171Spice Gearslubelskie(...)skie@sgacademy.pl
4181SewerynKulczyński(...)yn.kul@wp.pl
4191SGAPodlaskie(...)skie@sgacademy.pl
4201RobertGiedrojć(...)t.giedrojc@zss-sto.edu.pl
4211RomanMartula(...)ula@wp.pl
4221RomanSeta(...)seta@spwarcino.pl
4231TomaszGrabowski(...)m2@gmail.com
4241UrszulaKamińczak-Podgóna(...)gorna@wp.pl
4251UrszulaKazalska(...)la.kazalska@gmail.com
4261MichałKlak(...)l.klak@gimnazjum.oazowe.pl
4271MichałZięba(...)michal.dom@gmail.com
4281MichalSobisz(...)l.sobisz@bisg.edu.pl
4291MartaWoźnica(...).woznica@sp3mm.pl
4301NataliaGoluch(...)iagoluch87@gmail.com
4311MonikaKoszarska(...)a.koszarska@zsuscie.edu.pl
4321MonikaLipnicka(...)cka.monika@gmail.com
4331MilenaGrezsiak(...)agrzesiak@wp.pl
4341mmmddd(...)dch@gmail.com
4351MonikaBędkowska(...)abed@poczta.onet.pl
4361MarlenaBienkowska(...)ena24@gmail.com
4371MariuszBobeła(...)ela@sp1.polkowice.pl
4381MarekZawadzki(...)r@poczta.fm
4391MariaKulesza(...)rkowa09@gmail.com
4401MariaRzadkowolska(...).rzadkowolska@gmail.com
4411MałgorzataOlesiak(...)siak@sp1siechnice.pl
4421WacławBojarski(...)w.bojarski@sp8sanok.pl
4431WaldekChort(...)@asta-net.com.pl
4441WiolaMazur(...)ur@sp8chelm.pl
4451WiolettaJaros(...)lka@wp.pl
4461WiolettaStelmasik(...)masik@wp.pl
4471WiolettaSzwebs(...)tta.szwebs@gmail.com
4481WirginiaBorkowska(...)nia_b@poczta.onet.pl
4491WojciechIgnatiuk(...)tiuk82@gmail.com
4501ZofiaMatusiewicz(...)siewicz@gmail.com
4511ZygmuntCzarnecki(...)2@gmail.com
4521ZofiaHałas(...)4@vp.pl
4531ZbigniewRachubiński(...)ubinski@gmail.com