Programowanie – kompetencje z przyszłością
Uważasz, że przyszłość dzieci jest ważna? My też, dlatego wspólnie z wami zamierzamy o nią zadbać. W ramach akcji Szkoła Mistrzów Programowania w wybranych szkołach przeprowadzimy specjalne kursy z programowania, a nowym klientom BNP Paribas Bank Polska S.A.  wręczymy tablety z aplikacją do nauki kodowania dla najmłodszych. Tak na dobry początek – przyszłości.
Zmieńmy przyszłość razem!
Sektor IT jest jednym z motorów nowoczesnej gospodarki. To innowacyjne w dziedzinie informatyki są tym, co napędza rozwój. Ich warunkiem są jednak wyspecjalizowane kadry. Tymczasem według szacunków Komisji Europejskiej w całej Unii może brakować nawet pół miliona programistów. Polska nie jest tu wyjątkiem. Zmieńmy to razem!
0
PROGRAMISTÓW

brakowało na rynku pracy
w Polsce w 2019 roku

0
UCZNIÓW

przeszkolimy
do końca 2020 roku

0
TABLETÓW

do programowania
dla uczestników akcji

 

PARTNERZY:

 

eduLAB
Edge One Soultions
Tablet do programowania PixBlocks

 

W PixBlocks uważamy, że programowanie ma być dostępne dla każdego niezależnie od wieku, umiejętności i tego, gdzie się znajduje. Razem z BNP Paribas Bank Polska S.A. przygotowaliśmy 1000 tabletów, które wyposażyliśmy w specjalną mobilna wersję naszej aplikacji. Chcemy Wam je rozdać, żebyście Wy mogli je zabrać ze sobą, gdzie chcecie. Do autobusu, pociągu, w podróż i na wakacje, żeby nauka programowania była dostępna wszędzie.

Jak zdobyć tablet?
Konto Otwarte na Ciebie (rachunek płatniczy) z kartą debetową Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat lub Karta Otwarta na eŚwiat, o którym mowa w Regulaminie promocji „Szkoła mistrzów programowania”, jest oferowane przez BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147.418.918 zł w całości wpłacony). Informacje o Koncie Osobistym, w tym o opłatach i prowizjach, dostępne są na stronie http://bnpparibas.pl/klienci-indywidualni oraz pod numerem 801 321 123 lub 22 134 00 00 (infolinia czynna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, opłata za połączenie według cennika operatora).
Zgłoś swoją szkołę do akcji

Jesteś nauczycielem lub dyrektorem szkoły i chcesz zgłosić swoja placówkę do udziału w akcji? Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Odezwiemy się do Ciebie i ustalimy dogodny termin szkolenia.

Szkolenia w ramach akcji Szkoła Mistrzów Programowania są w pełni darmowe!

Szkoła Mistrzów Programowania

zasb-425

KONTAKT

PixBlocks Sp. z o.o.

ul. Gromadzka 12

61-655 Poznań

kontakt@pixblocks.com

PARTNERZY