OFERTA WAKACYJNA

Kursy na lato...
na lata
Nauka w wakacje? Jeśli tak, to tylko przez rozrywkę. Nasza wakacyjna oferta przygotowana jest tak, aby Twoje dziecko nawet przez chwilę nie pomyślało, że jest w szkole. W ciągu trwającego tydzień kursu od pierwszych do ostatnich zajęć będzie tylko tworzyć gry, a nasza już w tym głowa, aby po drodze przemycić naukę najważniejszych programistycznych koncepcji.
Chcesz poznać naszą pełną ofertę kursów? Odwiedź stronę Akademii PixBlocks.
Programowanie gier w wizualnym języku PixBlocks
360 zł
300 zł
Programowanie gier w języku Python
360 zł
300 zł

Rekrutacja

Dołącz do nas już teraz!
Wypełnij krótki formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!
Szanujemy Twoje dane. Przekazujesz je za pomocą szyfrowanego połączenia SSL. Administratorem danych osobowych jest PixBlocks sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania danych osobowych, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Informacje o Danych Osobowych znajdziesz tutaj:
Polityka Prywatności PixBlocks.
Szanujemy Twoją prywatność. Będziemy kontaktowali się tylko w sprawie nauki programowania. W każdej chwili możesz wycofać tę zgodę.

Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.