Witamy w rodzinie

Poznaj rodzinę edukacyjnych produktów PixBlocks, z którymi Ty i Twoje dzieci nauczycie się programownia.

Nasze produkty

Poznaj każdy z nich

Programowanie

Dlaczego to takie ważne?

Kompetencje przyszłości

Nawet jeśli Twoje dziecko nie planuje zostać programistą, to prędzej czy później zetknie się z programowaniem

Proces twórczy

Od planowania do implementacji - każdy napisany program to nauka dobrej organizacji pracy.

Ciągły rozwój

Branża IT nie stoi w miejscu. Wszystkie języki programowania stale się rozwijają. Twoje dziecko będzie rozwijać się razem z nimi.

Twoje dziecko

i nasze rozwiązania na pewno się polubią

Nauka programowania nie może być nudna

Jestem programistą i nauczycielem, ale przede wszystkim ojcem i wiem, że nauka po prostu nie może być nudna. To najważniejsza zasada, która przyświecała mi, pracując nad każdym z produktów PixBlocks.

dr Krzysztof Krzywdziński
CEO PixBlocks

Wybierz swoje

ulubione produkty PixBlocks

6-9 lat

Zanim dziecko nauczy się pisać własne programy, musi dobrze zrozumieć koncepcje, na których opiera się programowanie. Szczególnie pomogą mu w tym edukacyjna gra planszowa i aplikacja PixBlocks Junior.

Co ważne z naszymi produktami pierwsze kroki w świecie kodu postawić mogą nawet dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać.

Zaproponuj mu

10-12 lat

W tym wieku Twoje dziecko wyraża pewnie szczególne zainteresowanie grami wideo, prawda? Z prostym edytorem gier w aplikacji na komputery stworzy swoje własne tytuły, którymi zaimponuje kolegom. Gotową grę może zgłosić na jeden z konkursów, które regularnie organizujemy.

Zaproponuj mu

13-18 lat

To najlepszy okres, aby rozpocząć naukę “poważnego” języka programowania. Kurs Python w aplikacji na komputery i jego nieograniczone możliwości tworzenia zaawansowanych gier na pewno rozpalą nastoletnią pasję do programowania.​

Jeśli Twoje dziecko chce lepiej przygotować się do matury z informatyki, możecie też rozważyć korepetycje w naszej Akademii.

Zaproponuj mu

Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.