Stwórz grę

i wygrywaj nagrody

(Konkurs zakończony)

O konkursie

Wielkanocy konkurs PIXanka jest multimedialnym konkursem dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Zostanie on w pełni przeprowadzony za pośrednictwem aplikacji  PixBlocks.

Zadaniem uczestnika konkursu jest stworzenie własnej gry w aplikacji PixBlocks, w której królik PIX zbiera wirtualne pisanki. Uczestnik może umieścić  grę w dowolnym kursie i lekcji w aplikacji PixBlocks.

Po stworzeniu  gry i przyjęciu zgłoszenia,  zajmujemy się nagraniem filmu z Twojej gry i umieszczamy go na naszym profilu na Facebooku i kanale YouTube. Osoba, której gra zdobędzie najwięcej polubień w naszych mediach społecznościowych wygrywa  konkurs.

Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 25 kwietnia 2019 roku. Głosowanie trwa do 29 kwietnia do godziny 15:00,  a ogłoszenie wyników nastąpi 30 kwietnia 2019 roku o godzinie 14:00

Film instruktażowy:

jak dołączyć do konkursu Wielkanocna PIXanka. 

Z każdej przesłanej gry nakręcimy film video.  Film, który zdobędzie najwięcej polubień na YouTube i Facebook’u otrzyma nagrodę główną – telefon Huawei Y7 PRIME.  9 kolejnych miejsc otrzyma nagrody  w postaci koszy, wypełnionych  słodyczami i upominkami PixBlocks.
Poniżej przedstawiamy przykładowy film video z gry

Jak wziąć udział?

Nagrody

Osoba, której gra zdobędzie najwięcej polubień w naszych mediach społecznościowych wygrywa telefon Huawei Y7 PRIME z aplikacją mobilną PixBlocks w wersji Alfa  oraz kosz wypełniony po brzegi wielkanocnymi słodyczami i gadżetami firmowymi PixBlocks.  

Nagrody w formie koszy z wielkanocnymi słodyczami oraz gadżetami PixBlocks trafią do kolejnych 9 osób, których filmy zajęły miejsce od drugiego do dziesiątego. 

Huawei y7 PRIME
kosze z wielkanocnymi słodyczami
zdjęcie podglądowe

Dokumenty do pobrania

zasb-425

KONTAKT

PixBlocks Sp. z o.o.

ul. Drobnika 19

60-693 Poznań

kontakt@pixblocks.com

PARTNERZY