SPRAWDŹ naukę programowania za 249 zł na 3 miesiące! Mentor dostępny 6 dni w tygodniu! Nauka wtedy kiedy jest na to czas i ochota!

Zapraszamy do akcji PixMasters!

Zapisz swoje dziecko do PixMasters, a otrzyma zupełnie darmowy dostęp do aplikacji PixBlocks, gdzie samodzielnie, we własnym tempie, będzie uczyć się programowania i będzie się przy tym świetnie bawić! Udział w PixMasters kończy się certyfikatem!

Czas na rozpoczęcie świetnej przygody!​

Na pewno wiesz, że poprzez gry i zabawę, dzieciaki uczą się najszybciej.

Twoje dziecko może teraz uczyć się programowania w bardzo fajny i intuicyjny sposób samodzielnie.

 

Wtedy kiedy znajdzie na to czas i to bezpłatnie!

Każde dziecko powinno tego spróbować!

Twoje dziecko już dziś może dołączyć do ponad 358 tys. dzieci w Polsce, które zaczęły swoją przygodę z programowaniem razem z PixBlocks!

Zapisz swoje dziecko

Administratorem danych osobowych jest PixBlocks sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, adres: al. Zwycięstwa 241/13,
81-521 Gdynia (KRS: 0000807836, NIP: 9721304226, REGON:384602230). Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania przesłanego przez formularz kontaktowy oraz przesyłania treści marketingowych, o ile zostanie wyrażona na to zgoda. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Jak to działa?

PixBlocks to aplikacja stworzona specjalnie do nauki programowania dzieci i młodzieży.

A teraz w ramach akcji PixMasters można z niej korzystać zupełnie za darmo!

W roku szkolnym Twoje dziecko będzie dobrze bawić tworząc gry, uczyć się i odkrywać świat programowania!

1

Na czym polega akcja?

W PixMasters zapraszamy dzieciaki do rozpoczęcia swojej przygody z programowaniem poprzez zabawę! Zupełnie za darmo! W naszej autorskiej aplikacji opracowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży, przygotowaliśmy aż 52 ciekawe zadania do samodzielnego wykonania wraz z video-instrukcjami naszego mentora. To może być pierwszy krok Twojego dziecka do złapania zajawki na programowanie!

A co najważniejsze Twoje dziecko ma ciągły dostęp do aplikacji PixBlocks i może realizować zadania kiedy tylko chce i ma na to czas! Nie ma określonych terminów rozpoczęcia ani zakończenia zadań.

2

Dla kogo jest akcja?

Do akcji PixMasters zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 latDla młodszych dzieci przygotowaliśmy fajne zadania z programowania wizualnego w bloczkach, które nie wymaga nawet obsługi klawiatury. Dla starszych (od 11 lat) – zadania z programowania w języku Python. Podczas udziału w akcji Twoje dziecko nie tylko będzie się dobrze bawić, ucząc sie podstaw pisania kodu, ale też rozwinie swoje umiejętności takie jak kreatywne i logiczne myślenie, wytrwałość i cierpliwość, a także umiejętność rozwiązywania problemów.

3

Czy dziecko będzie wiedziało co robić?

Oczywiście! Sama aplikacja PixBlocks ma przyjazny, intuicyjny interfejs, który został przygotowany właśnie specjalnie pod kątem potrzeb dzieci. W dostępnych przy każdym zadaniu video-instrukcjach nasi mentorzy tłumaczą całe zagadnienie i dają szczegółowe wskazówki do wykonania zadaniaJest to bardzo wygodna formuła, ponieważ dziecko może w każdej chwili wrócić do video-instrukcji mentora.

4

Kiedy dziecko się uczy?

Po otrzymaniu dostępu do aplikacji PixBlocks, to Ty i Twoje dziecko decydujecie o tym kiedy realizować kolejne zdania. Są one cały czas dostępne. Można zrealizować wszystkie na raz, a później przejść do „Piaskownicy” gdzie dzieci mają miejsce na swoją własną twórczość, albo ustalić sobie najwygodniejszy rytm nauki lub po prostu zabawy z programowaniem 😉 To w końcu to rok szkolny i pewnie macie trochę zajęć. Ważne, aby było Wam wygodnie! 

5

Kilka słów na temat samych zadań

PixBlocks to nie jest nudna nauka. To fajne zadania, w których poprzez dobrą zabawę z programowaniem i gry, dziecko uczy się przy okazji jak tworzyć kod. A jak wiemy, połączenie przyjemnego z pożytecznym przynosi najlepsze efekty! Wszystkie zadania zostały przygotowane tak, aby dzieciaki mogły wykonać je samodzielnie wedle video-instrukcji mentora. 

Dodatkowo – zadania same się sprawdzają! Aplikacja potrafi zweryfikować poprawność ich wykonania. Po zakończeniu jednego zadania, można przejść do kolejnego. W przypadku, gdyby trzeba było coś poprawić, dziecko zawsze może wrócić do video-instrukcji.

6

A na koniec - certyfikat!

W ramach akcji PixMasters przygotowaliśmy 52 punktowane zadania dla każdego języka programowania (bloczki dla młodszych i Python dla starszych). Po wykonaniu wszystkich 52 punktowanych zadań Twoje dziecko otrzyma certyfikat za zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu programowania!

Zupełnie za darmo?

Warto spróbować!

Dlaczego warto?

Bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki programowania stworzonej specjalnie dla dzieci

Program, zadania oraz video-instrukcje przygotowane przez nauczycieli informatyki z doświadczeniem pedagogicznym

Metoda małych kroków, lekka i przyjemna formuła – ułatwia zrozumienie podstaw programowania

Samodzielna nauka przez zabawę, w dogodnym dla dziecka czasie, online

Dzięki PixBlocks już 358 tysięcy dzieci w całej Polsce rozpoczęło swoją przygodę z programowaniem!

Jak dołączyć do akcji?

RODZIC

Wysyła formularz zgłoszeniowy.

Otrzymuje e-mail z potwierdzeniem założenia konta w aplikacji PixBlocks wraz z danymi dostępowymi dla swojego dziecka oraz dalszymi instrukcjami.

Przekazuje dane do logowania swojemu dziecku. 

To wszystko! Twoje dziecko może zacząć zabawę i naukę kiedy tylko zechce! Całkowicie za free!

DZIECKO

Loguje się do aplikacji PixBlocks na dane jakie rodzic otrzymał w e-mailu z potwierdzeniem rejestracji.

Zapoznaje się z działaniem aplikacji, w krótkim video-wprowadzeniu wyświetlanym przy pierwszym logowaniu (i dostępnym także w każdym momencie korzystania z aplikacji).

Przechodzi do pierwszego zadania, ogląda video-instrukcję mentora i zaczyna swoją przygodę!

Podczas samodzielnego wykonywania zadania, dziecko może w każdej chwili wrócić do filmiku instruktażowego przygotowanego przez mentora.

Aplikacja sama sprawdza poprawność wykonanego zadania!

Podczas trwania akcji udostępnimy łącznie 52 punktowane zadania. Za wykonanie każdego, dziecko otrzymuje gwiazdkę… a po wykonaniu wszystkich 52 punktowanych zadań otrzyma certyfikat!

Najczęściej zadawane pytania

Być może wystarczy przypisanie Twojego dziecka do innego języka programowania? Skontaktuj się z nami pod adresem pixmasters@pixblocks.com, a na pewno postaramy się Wam pomóc!

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego wsparcia mentora napisz do nas na pixmasters@pixblocks.com

W akcji PixMasters, dzieci przydzielane są do języka programowania odpowiadającemu ich wiekowi, na podstawie wieku jaki podał rodzic w formularzu zgłoszeniowym. 

Dzieci w wieku 7-10 lat są przypisywane do bloczków, a dzieci w wieku 11-17 do Pythona.

Jeżeli chcesz zmienić język programowania dla swojego dziecka – skontaktuj się z nami pixmasters@pixblocks.com

Zapisz swoje dziecko

Administratorem danych osobowych jest PixBlocks sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Gromadzka 12,61-655 Poznań (KRS: 0000807836, NIP: 9721304226, REGON:384602230). Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania przesłanego przez formularz kontaktowy oraz przesyłania treści marketingowych, o ile zostanie wyrażona na to zgoda. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak tylko będziemy mogli.