SPRAWDŹ naukę programowania za 249 zł na 3 miesiące! Mentor dostępny 6 dni w tygodniu! Nauka wtedy kiedy jest na to czas i ochota!

PixLite – elastyczna nauka programownia

PixLite to nauka programowania, wtedy kiedy dziecko ma na to czas i ochotę! Mentor dostępny 6 dni w tygodniu + warsztaty z programowania co tydzień! 3 miesiące nauki za jedyne 249 zł!

EXTRA PROMO – 100 zł!!!

Przy zakupie dowolnego kursu
wpisz w koszyku kod PROMO100 by otrzymać 100 zł zniżki!
Promocja trwa tylko do 15.10.
Spiesz się!

LEKCJA POKAZOWA

Zapraszamy wszystkich rodziców na BEZPŁATNĄ lekcję pokazową! Zobaczysz czego i w jaki sposób Twoje dziecko nauczy się na naszych kursach! Oczywiście zapraszamy też dzieci!
Od poniedziałku do piątku o 18:00

Chcę się zapisać

Szczegóły

Szczegóły


Każde zajęcia to nowe umiejętności

Po każdych zajęciach rodzic otrzymuje raport z postępami dziecka. Dzięki temu wie, jakie efekty przynosi nauka i może wspierać dziecko w rozwijaniu pasji do programowania.


01.
Zadanie praktyczne i omówienie

02.
Teoria zajęć, demonstracja

03.
Zadanie praktyczne i omówienie

04.
Podsumowanie zajęć i zlecenie zadania domowego

Każdy semestr nauki zwieńczamy przyznaniem certyfikatu. Jest to potwierdzenie ich umiejętności i przepustka do kolejnego etapu nauki

Rodzicu,
Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytania o program, cennik? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Kontakt

Program

Autorski program

przygotowany przez specjalistów
Zaprojektowaliśmy kilkuletni ciągły program nauczania, który pozwala doskonalić umiejętności na kolejnych poziomach trudności.

logo-ministerstwo-cyfryzacji.png
logo-microsoft.png
logo-uam.png

Wspólnie dobierzemy kurs programowania online dla Twojego dziecka

Dopasujemy kurs, który najlepiej będzie odpowiadał Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Administratorem danych osobowych jest PixBlocks sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, adres: al. Zwycięstwa 241/13, 81-521 Gdynia (KRS: 0000807836, NIP: 9721304226, REGON:384602230). Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania przesłanego przez formularz kontaktowy oraz przesyłania treści marketingowych, o ile zostanie wyrażona na to zgoda. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.