Akademia Programowania PixBlocks

Ucz się od najlepszych!

Pierwsza lekcja za darmo!  

Potrzebujesz pomocy z informatyki? Masz problem z programowaniem? A może chcesz rozwinąć swoje umiejętności z najlepszymi? Dobrze trafiłeś! Pomożemy Ci w nauce programowania. W kontakcie z uczniem kierujemy się przede wszystkim cierpliwością i rzetelnością.

Dlaczego my? 

Zajęcia prowadzone są indywidualnie, czyli w formie 1 : 1. Lekcje programowania dostosowujemy na miarę potrzeb ucznia, tworząc indywidualny plan rozwoju dziecka. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy posiadają ogromną wiedzę popartą certyfikatem. W ciekawy i efektywny sposób wprowadzimy Cię w świat programowania. Udowodnimy, że programowanie nie jest trudne! Sprawdź nas w praktyce – zapisz się na darmową lekcję!

Jak odbywają się lekcje?

Wszystko dzieje się zdalnie – wystarczy, że masz komputer ze stabilnym łączem internetowym i słuchawki z mikrofonem. Koniec z uciążliwymi dojazdami! Możesz uczyć się w zaciszu własnego domu. Łączysz się z nauczycielem w platformie PixBlocks za pomocą komunikatora głosowego z funkcją współdzielenia ekranów. 

Poziomy

star_1

ROOKIE

Koszt lekcji – 68 zł

 • uczymy prostych komend i podstaw programowania
 • tworzymy proste gry i animacje
 • programowanie królikiem
star_2

SKILLED

Koszt  lekcji – 72 zł

 • zaawansowana składnia języka blokowego
 • algorytmy przetwarzania obrazu
 • zaawansowane gry
star_3

MASTER

Koszt lekcji – 79 zł 

 • programowanie tekstowe Python 
 • podstawy składni języka
 • poznanie algorytmów
 • poznanie struktur danych
 • programowanie proceduralne
 • programowanie obiektowe
 • tworzenie zaawansowanych gier i animacji

Dlaczego my?

Nasz zespół to certyfikowani nauczyciele i korepetytorzy oraz czynni programiści

Zajęcia przeprowadzane są w sposób kreatywny, jasny i zrozumiały - nauka programowania nie musi być nudna!

Dajemy możliwość tworzenia własnych gier - nauka połączona z zabawą!

Gwarantujemy profesjonale przygotowanie do matury z informatyki

Nasza kadra rozwija talent i umiejętności logicznego myślenia

Ucz się programowania w zaciszu własnego domu - koniec z uciążliwymi dojazdami

Pierwsza lekcja jest za darmo!

Nasza kadra

dr Krzysztof Krzywdziński

Wykładowca na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od ponad 15 lat czynny  programista i dydaktyk informatyki. Zajęcia prowadzi w sposób  oryginalny – uczy w sposób interesujący, kreatywny i zrozumiały.  Korepetytor wszystkich poziomów nauczania – od programowania blokowego – do programowania tekstowego Python. Profesjonalne przygotowanie do matury z informatyki.

Mateusz Górka

Korepetytor programowania blokowego – poziomu ROOKIE i SKILLED.  Nauczyciel o dużej cierpliwość i wytrwałości –  potrafi wytrwale czekać na zamierzone rezultaty. Ma świadomość tego, że do opanowania niektórych części materiału, potrzeba czasu.  Realizator wielu warsztatów dla szkół z programowania blokowego. 

Oskar Jabłoński 

Wieloletni programista i dydaktyk informatyki z ogromnym poczuciem humoru.  Specjalizuje się w szeroko – pojętej informatyce od zagadnień teoretycznych jak i szeroko pojętym programowaniu. Skutecznie zaraża innych swoją pasją do programowania. Korepetytor wszystkich poziomów nauczania –  od programowania blokowego – do programowania tekstowe Python. 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie, jeśli cokolwiek jest dla Ciebie niejasne. Postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości, wytłumaczymy, jak wyglądają szczegóły współpracy. 

+48 660 778 237

akademia@pixblocks.com

zasb-425

KONTAKT

PixBlocks Sp. z o.o.

ul. Gromadzka 12

61-655 Poznań

kontakt@pixblocks.com

PARTNERZY