fbpx

Akademia programowania

korepetycje z programowania

Prywatne zajęcia z programowania

Twoje dziecko potrzebuje pomocy z informatyki? A może chcesz mu pomóc rozwinąć pasję do programowania? Jesteś w dobrym miejscu. Nasi certyfikowani korepetytorzy na pewno mu pomogą.

Zapisz dziecko na darmową lekcję próbną

Podczas pierwszych zajęć korepetytor pomoże Twojemu dziecku zdecydować, który poziom zaawansowania będzie dla niego odpowiedni.

POZIOM

Rookie

POZIOM

Skilled

POZIOM

Master

Jak wyglądają zajęcia?

Wszystko dzieje się zdalnie – wystarczy, że masz komputer ze stabilnym łączem internetowym i słuchawki z mikrofonem. Koniec z uciążliwymi dojazdami! Możesz uczyć się w zaciszu własnego domu. Łączysz się z nauczycielem w platformie PixBlocks za pomocą komunikatora głosowego z funkcją współdzielenia ekranów. 

Sprawdzona kadra

Nasz zespół to profesjonaliści, którzy posiadają ogromną wiedzę popartą certyfikatem. W ciekawy i efektywny sposób wprowadzimy Cię w świat programowania. Udowodnimy, że programowanie nie jest trudne! Sprawdź nas w praktyce – zapisz się na darmową lekcję!

Masz pytania?

+48 660 778 237

akademia@pixblocks.com

Nasza infolinia jest czynna:

od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00

Zapisz się

Pamiętaj, pierwsze zajęcia są darmowe.

Formularz zgłoszeniowy

Po przesłaniu do nas informacji, na temat zainteresowania uczestnictwem w Akademii Programowania PixBlocks, postaramy się w jak najszybciej z Tobą skontaktować. Poinformujemy Cię dokładniej o możliwych opcjach i terminach.

Jeśli:

  • Osoba składająca zamówienie ma mniej niż 13 lat – formularz wypełnia rodzic/ opiekun prawny;
  • Osoba składająca zamówienie ma 13 – 17 lat – formularz może wypełnić samodzielnie, pod warunkiem dosłania podpisanej „Zgody przedstawiciela ustawowego na zawarcie umowy” na adres akademia@pixblocks.com;
  • Osoba składająca zamówienie ma 18 lat lub więcej – formularz wypełnia samodzielnie.

Dokumenty do pobrania

Regulamin szkoły Akademia Programowania

Polityka prywatności

Odstąpienie od umowy zawartej na ogległość

Zgoda przedstawiciela ustawowe na zawarcie umowy