Co robimy?

Skutecznie uczymy programowania

i pracy zespołowej w nowoczesnych środowiskach

Jak działamy? Kształtujemy kompetencje twarde i miękkie, aby przygotować Twoje dziecko na wyzwania przyszłego rynku pracy. Nie zapominamy jednak o dobrej zabawie i przyjaznej atmosferze, które najlepiej sprzyjają przyswajaniu wiedzy. Programowania uczymy nawet dzieci, które nie umieją jeszcze pisać na klawiaturze!

Zobacz nasze kursy

Kameralne grupy
Certyfikat na zakończenie kursu
Raporty po każdych zajęciach

Program

Autorski program
przygotowany przez specjalistów

Kilkuletni ciągły program podzieliliśmy na dwa etapy. Najmłodsze dzieci projektują za pomocą bloczków, a starsze w języku Python. W toku nauczania wracamy do tych samych zagadnień na wyższych poziomach złożoności. Utrwalamy wiedzę i ćwiczymy rozwiązywanie coraz trudniejszych problemów.

Autorska platforma

Efektywna nauka on-line na naszej platformie

Wykorzystaliśmy doświadczenia z pandemii do stworzenia kompletnego środowiska skutecznej nauki zdalnej. Dzieci pracują na własnym sprzęcie, ale w ciągłym kontakcie z innymi uczestnikami i zgodnie z programem zaprojektowanym właśnie pod kątem takiej nauki.

Do udziału w naszych lekcjach potrzebne są tylko:

  • sprawny komputer
  • słuchawki z mikrofonem
  • stabilne połączenie WiFi
Zajęcia w Akademii

Projekty naszych uczniów

Zosia 12 lat
Michał 13 lat
Marek 14 lat
Janka 10 lat
Angelika 15 lat
Kuba 11 lat
Zosia 12 lat
Kacper 13 lat

Rodzicu,

masz wątpliwości? Chcesz dopytać o program, cennik lub nasze kwalifikacje? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Kontakt
"

Zapisaliśmy córkę na ten kurs, bo chciałem żeby nauczyła się czegoś w tydzień, co przy innych okolicznościach (podczas roku szkolnego) zajęłoby jej miesiąc.


Tata Basi

"

Moje dziecko złapało bakcyla programowania – co mnie cieszy, bo efektywnie spędza czas przed ekranem grając w gry, wreszcie czegoś uczą.


Tata Michała

"

Zapisałam córkę na ten kurs żeby nauczyła się programowania i rozwijała swoją pasję do matematyki oraz zagadek logicznych.


Mama Ani

Programowanie dla dzieci to świetny sposób na pożyteczne i kreatywne spędzanie wolnego czasu. Nauka programowania ułatwi Twojemu dziecku start w przyszłość niezależnie od języka programowania, którego dziecko się uczy.

Programowanie czy też kodowanie dla dzieci i młodzieży w naszej szkole programowania on-line zawiera w sobie elementy dobrej zabawy, dzięki którym dzieci chętnie się uczą i jeszcze lepiej zapamiętują przyswojoną wiedzę.

Twoje dziecko lubi grać w gry? Wykorzystaj to i zachęć do nauki tworzenia własnych gier, co zapewni mu dobrze płatną pracę w przyszłościowej branży. Nauka programowania gier jest dla młodzieży ciekawym hobby, bo mogą pochwalić się przed znajomymi nowymi umiejętnościami. Język programowania gier jest przyjazny dla dzieci i nie wymaga specjalnych zdolności. Jeśli Twoje dziecko kocha grać w gry komputerowe to nawet jeśli będzie mieć trudności na początku, to i tak z zapałem będzie dążyć do ich przezwyciężenia.

Zastanawiasz się, czy kursy programowania online mają sens? Jeśli tylko szkoła programowania dla dzieci dobrze ułoży program nauczania i zadba o elementy zabawy, to dzieci z przyjemnością będą się uczyć w ten sposób. To nie będzie jak zwykła nauka informatyki w szkole.

Jaki kurs programowania dla dzieci wybrać? W pierwszej kolejności polecamy Ci kursy programowania bloczkowego przeznaczone dla dzieci od 7 roku życia. Dzieci uczą się programowania gier, a ten standard nauki kodowania nie wymaga od dzieci umiejętności pisania. Dla dzieci od 11 roku życia polecamy naukę programowania w języku Python. Tu dzieci uczą się także tworzyć gry poprzez zabawę, a sam język jest bardzo popularny w branży IT.

Lekcje programowania on-line odbywają się w małych grupach, dzięki czemu nauczyciel ma czas dla każdego dziecka i może mu pomóc z nauką kodowania jeszcze w podczas zajęć. Atrakcyjne formy zajęć poprzez zabawę sprawią, że dzieci same chętnie będą rozwijać swoje umiejętności programowania także po zajęciach. Dzięki temu Twoje dziecko szybciej nauczy się programować i będzie mieć dobre podstawy do rozwijania tych umiejętności w późniejszym wieku.

Dobrze wykorzystany czas przed komputerem_

Zobacz nasze kursy
Dobrze wykorzystany czas przed komputerem_

Blog

Zajrzyj do naszej bazy wiedzy dotyczącej edukacji dzieci

kliknij