fbpx

Akademia Programowania

Grupowe i indywidualne zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży

Profesjonalna kadra

Każdy z naszych nauczycieli ma wyższe wykształtcenie w dziedzinie informatyki lub pedagogiki. Prowadzimy ścisłą weryfikację wiedzy i kopetencji.

Zajęcia LIVE​

Podczas zajęć uczniowie mają stały kontakt z prowadzącymi, mogą zadawać mu pytania a w razie potrzeby odostępnić mu swój ekran.

Dedykowana platforma

Uczymy z wykorzystaniem nasze autorskiej platformy dzięki czemu zapewniamy stałą jakość zajęć zgodną z metodyką opracowaną na Uniwersytecie UAM Poznań.

Dlaczego PixBlocks?

Akademia PixBlocks to więcej niż szkoła programowania. Przygotujemy Twoje dziecko na przyszłość i zakrzewimy w nim pasję do techologii.

Zróżnicowane kursy w Akademii Programowania PixBlocks pobudzą wyobraźnie oraz kreatywność Twojego dziecka. Sprawimy, że nauka będzie świetną zabawą!

Oferujemy zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Dzięki temu każdemu uczniowi zapewniamy indywidualną uwagę, i umożliwiamy rozwój we własnym tempie.

Nie wymagamy wcześniejszej wiedzy ani doświadczenia. Potrzebujemy jedynie wrodzonej ciekawość i kreatywność Twojego dziecka.

Zapisz dziecko do Akademii PixBlocks już dziś!

Jako stary gracz wielokrotnie próbowałem zaciekawić syna grami retro. Dopiero kurs PixBlocks zrobił swoje. Teraz nie tylko gramy, ale razem odtwarzamy stare gry.

Jacek Bogdan, tata Feliksa

Programowanie

Dlaczego każdy powinien to umieć?

Programowanie jest uznawane przez praktycznie wszystkich ekspertów za podstawową umjejętność XXI wieku, stawiana na równi z m.in. językami obcymi.

Nawet podstawowe znajomość programowania pomoże Twojemu dziecku odnaleźć się w ciągle zmieniających się realiach rynku pracy, gdzie stale rośnie zapotrzebowanie na wszechstronnych pracowników, którzy potrafią łączyć umiejętności miękkie z twardymi.

Proces twórczy

Od planowania do implementacji – każdy napisany program to nauka dobrej organizacji pracy.

Ciągły rozwój

Branża IT nie stoi w miejscu. Wszystkie języki programowania stale się rozwijają. Twoje dziecko będzie rozwijać się razem z nimi.

Kompetencje przyszłości

Nawet jeśli Twoje dziecko nie planuje zostać programistą, to prędzej czy później zetknie się z programowaniem
Programowanie może być ulubioną aktywnością Twojego dziecka,

a jest wiele powodów,
dla których warto, aby tak było…

Akademia PixBlocks

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Programowanie blokowe

Nauka podstaw programowania dla najmłodszych nie wymaga nawet umiejętności czytania i odbywa się poprzez układanie klocków z kodem

Język angielski

Praca z kodem to pisanie angielskich komend. Ucząc programowania w sposób naturalny uczymy języka angielskiego.

Podstawy języka Python

Uczniowie napiszą swoje gry w języku Python, ucząc się przy tym jego najważniejszych zasad. Co ważne, żadna wcześniejsza znajomość języka nie jest wymagana.

Tworzenie własnych gier

Na przykładzie gry napisanej z prowadzącym podczas kursu Twoje dziecko zdobędzie umiejętnośći, które pozwolą mu na realizowanie później swoich własnych pomysłów.
Czy Twoje dziecko lubi gry komputerowe?
Z nami zacznie je tworzyć

Kurs PixBlocks

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Zajęcia LIVE

Podczas zajęć uczniowie mają stały kontakt z prowadzącymi, mogą zadawać mu pytania a w razie potrzeby odostępnić mu swój ekran.

Zintegrowana platforma

Wszystkie narzędzia potrzebne uczniom do nauki połączyliśmy w jedno. Aby móc wziąć udział w zajęciach Twoje dziecko musi tylko zainstalować naszą aplikację.

Praktyczny wymiar

Od pierwszych zajęć zawiłe teorie tłumaczymy, dając uczniom możliwość realizacji praktycznych zadań i pisania własnego kodu.

Konsultacje po zajęciach

Pomiędzy kolejnymi spotkaniami LIVE uczniowie mogą konsultować się z nauczycielami za pomocą specjalnej grupy dla kursantów.
Programowanie jest w swojej istocie trywialnie proste i szalenie wciągające. Kiedy słyszę twierdzenia, że kogoś to nie kręci, to myślę: “człowieku, nie trafiłeś na odpowiedniego nauczyciela”
dr Krzysztof Krzywdziński

twórca PixBlocks, dyrektor Akademii PixBlocks

Skorzystaj z darmowej lekcji próbnej!

Przekonaj się sam jak działa nasza Akademia Programowania! Nie tylko będziemy mieli okazję się poznać, ale przede wszystkim pomożemy w dobraniu optymalnej ścieżki kształcenia!
POZIOM

Rookie

POZIOM

Skilled

master 2
POZIOM

Master

Dostępne pakiety zajęć:

Po odbyciu lekcji próbnej, prowadzący zidentytyfikuje stopień zaawansowania kursanta i zasugeruje odpowiedni poziom zajęć. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w z góry ustalonym terminie.

Zajęcia grupowe

Maksymalnie 4 osoby

4 godziny zajęć

320 zł

80 zł / h

12 godziny zajęć

900 zł

75 zł / h

24 godziny zajęć

1680 zł

70 zł / h

Zajęcia indywidualne

4 godziny zajęć

500 zł

125 zł / h

12 godziny zajęć

1440 zł

120 zł / h

24 godziny zajęć

2760 zł

115 zł / h

Pierwsza lekcja jest darmowa i nie wchodzi w skład wybranego pakietu sesji.

Płatność następuje po dokonaniu zapisu ucznia do grupy wskazanej
po lekcji testowej i wyborze dogodnego pakietu zajęć.

Formularz zgłoszeniowy

Po przesłaniu do nas informacji, na temat zainteresowania uczestnictwem w Akademii Programowania PixBlocks, postaramy się w jak najszybciej z Tobą skontaktować. Poinformujemy Cię dokładniej o możliwych opcjach i terminach.

Jeśli:

  • Osoba składająca zamówienie ma mniej niż 13 lat – formularz wypełnia rodzic/ opiekun prawny;
  • Osoba składająca zamówienie ma 13 – 17 lat – formularz może wypełnić samodzielnie, pod warunkiem dosłania podpisanej „Zgody przedstawiciela ustawowego na zawarcie umowy” na adres akademia@pixblocks.com;
  • Osoba składająca zamówienie ma 18 lat lub więcej – formularz wypełnia samodzielnie.

Dokumenty do pobrania

Regulamin szkoły Akademia Programowania

Polityka prywatności

Odstąpienie od umowy zawartej na ogległość

Zgoda przedstawiciela ustawowe na zawarcie umowy

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Opowiemy Ci, jak działa nasza szkoła.
Pomożemy wybrać odpowiedni kurs na początek.

660 778 237

info@pixblocks.com